galatasaray taraftarı

 • türkiye'nin en rezil ve ahlaksız taraftarıdır.

  ben yabancı bir takım galatasaray ile oynarken, o kadar nefret etmeme rağmen gs'yi tutuyorum yahu. bu ne düşmanlıktır be.

 • Herkesin tuttuğu kendine diyor derbide başarılar diliyorum. Bölmek üzere.

  http://galeri.omusozluk.com/k/3275/ + galatasaray taraftarı
  http://galeri.omusozluk.com/k/3276/ + galatasaray taraftarı

  3
 • en büyük sevinçleri ve gururları yaşamış, şerefli taraftarlardır.

  ayrıca en az bahane uyduran, kötü gidişlerde sürekli kendinde sorun arayan ve kötü gidişlere sebep olanlara en çok hesap soran taraftarlardır.
  ne pis işler yapmış başkanlarını destekleyenler gibi körü körüne birini destekler, ne de herhangi bir başarısızlıkta suçu hakemlere veya başka yerlere atarlar.
  her zaman kendi takımlarını ve yöneticilerini sorgularlar.

  kısaca türkiye'nin en aklı başında, en karakterli taraftarlarıdır.

 • en karakterli kısmına katılmasam da diğer övgüleri hakettiğini düşündüğüm taraftardır. samsunspor taraftarı varken hiçbir takımın taraftarı "en karakterli" sıfatını alamaz kusura bakmayın. istanbul takımları arasından da beşiktaş taraftarını yıllardır süregelen başarısızlıklarına rağmen takımlarını desteklemesi yönüyle severim.ama daha fazlası değil.

  bu grubun bir üyesi olarak türk takımlarnı avrupa sahnesine çıkarken desteklemek boynumuzun borcudur. zaten durum içler acısıyken, hakemler acımasızca doğrarken bir de birbirimizi yersek türk futbolunun batışına bir kibrit de biz çakmış oluruz.

  galeri (2)

  aylakkbakkal
  2016-03-19 02:00:43
  aylakkbakkal
  2016-03-19 02:00:25

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -