fizik mezununun kağıt toplayıcılığı yapması

 • Ankarada yaşayan ramazan gezer malatya üniversitesi fizik bölümü mezunu. 10 yıldır atanmayı bekliyor. imamların büyükelçi olduğu ülkede fizikçi kağıt topluyor.

 • Yoksa atom parçalardı kesin

 • imamlara falan laf söylemek degilde onlar içinde kendi alanlarında çalışabilicek kurumlar falan çogaltılsa daha iyi olur bu iktisat işletme mezunları içinde olabilir

 • efendim neymiş güya saygın güçlü ve gelişmiş bi yapımız vardır . daha eğitim sistemi oturmamamış ( pardon sistem dediysemde sistemli olan herhangi bi durum yok ) herkesin bi şekilde zorluklarla kazanıp zorluklarla okuduğu ve bu bölümlerde yüzlerce yerde olduğu için iyi okumuşuda kötü okumuşuda nasıl okumuşsa okumuşuda açıkta kalıyor . düşünsenene yer yıl binlerce mezun olacak bir bölümde ve bakan çıkacak keyfiye hadi yaa şimdi de bi 50 kişi atayalım diyecek . o kadarcık kişinin atamasında bile yüzlerce hile hurda dönecek. biride çıkıp demiyor ki sayın bakanım - bakanlarım veyahut yöneticlerim bu kadar bölüm okul açıyor mezun veriyorsun . sonra okudunuz ama bi 20 sene içinde naah alırız sizi gibi laflar ediyorsunuz . ülke içinde evcilik oynanıyor bunun herkes farkında fakat insanlar koyun gibi bi çoban olsunda başında bize bişeyler söylesinde dinleyelim şak şak alkış çalalım diyor.

  her neyse diyeceğim o ki helal olsun o abimize elleri öpülesidir bence ekmeğini taştan çıkarmak tamda budur..

 • odtü kimya mezunu pazarcının kader ortağıdır.
  (gerçi o odtülünün ayıbı.)

  1
 • din kültürü dururken fizikte atanırmıymış canım önce bir sonraki seçimi ay pardon bir sonraki yaşamı garantilemeliyiz yapmayın böyle şeyler sonuçta müslüman bir ülkedeyiz dini devletten başka kimse anlatamaz
  memurlarımız hepside dinci olması lazım rüşvet yemesinler dimi
  o yüzden devlet dincilerden alıyor hepsini bizim içimiz çürük pis insanlarız ya ondan arkadaşlar aklınıza bir yer gelmesin.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -