fırat çakıroğlu

 • polise molotof atmadı üniversitesini terörist faşist kürtlere karşı savundu ve şehitlik makamına erişti

 • kendini türk islam davasına adayan,ege üniversitesinde bölücü hırtlara karşı bozkurtça bir duruş sergileyen,bölücülük yapan bir piç değil de türklük yolunda kanı dökülen bir şehit olduğundan yanlı ve şerefsiz medyada adı pek anılmayan ülkücü şehit.
  kutlu tini şad,mekanı uçmağ olsun.

 • atsız diyor:

  ebedi yiğit.
  adı yok, şehit!

  kefenin: vatan…
  tabutun: cihan…

  yaşıyor ünün.
  düşünüp övün,

  damarında kan
  bir alev midir?

  yaşaman: roman;
  ölümün:şiir.

  sana yok ne taş,
  ne de bir mezar.

  bu hayat: savaş!
  ebedi uzar.

  eşit olduğun
  şu güneş: tuğun.

  tabutun: vatan,
  mezarın: cihan.

  adı yok yiğit!
  ebedi şehit!.

 • Pkklı hain şerefsizler tarafından ege Üniversitesinde şehit edilen vatan evladı.
  Allah rahmet eylesin.

 • Bugün 09.00'da izmir adliyesinde yargı önüne çıkacak olan "nurallah semo" adındaki bölücü piç tarafından alçakça öldürülen ülkü şehidimiz.

 • Faili yargılanınca sanki idam mı edilecek ? Ama olsun ben böyle durumlar için adliye adeletinden daha çok mapushane adaletine güveniyorum

 • Fırat'a cok üzüldüm. Tıpkı digerlerine üzüldüğüm gibi. Sol ve sağ bu ülkede hep birbirine kırdırıldı. Ne gun ki günümüz iktidari is basına geldi, anladık ki ortak tedirginliklerimiz varmış. Konusabilecegimiz konu alanları varmış, dovusmek yerine bazen konuşabilmek birşeyler çözebilirmiş.
  Bir hata yaptık ama biz degil aslında. Bizim seçtiklerimiz yaptı. Eskiden sağ ve sol varken, simdi 100lerce farklı fraksiyona sahibiz. Bu çocuk iste bu yanlış politikaların bir sonucu olarak yaşamını yitirdi. Öyle de yakışıklı ki, tam cakir delikanlı. Niceleri gitti koru körüne. Simdi bu vefattan ders çıkarmayıp da hala suçlu arıyorsak, biz daha cok gençler kaybederiz.

  Şehitlik hususunda ise fikrim sudur ki. Son birkaç yılda, PKK'dan olenlerin şehit törenleriyle uğurlandığı, devlet eliyle törenlerle uğurlandığı bu ülkede, kusura bakmayın ama kampüste siyasi bir olayda hayatını kaybeden biri zannetmiyorum ki şehitlik mertebesine Ersin. Şehitlik, vurulup alnından tertemiz yatan, sadece ve sadece vatanına milletine kole olmuş kullara nasip olur. lütfen yazdıklarımı anlamaya çalısın. Siyset cok sevdiğim bir mecra değildir. Sadece yazmak istedim. Allah gani gani rahmet eylesin.

 • devlet bahçelinin cenazesine katılmadığı, alenen niyazi olmuş yılları bir hiç uğruna heba olan genç

 • birkaç saat önce gerçekleşmiş olan duruşmasında, şehidimizin lehine 200'den fazla avukat görev almıştır. 146 tanesi ise hiçbir ücret almaksızın, tamamen kendi insiyatiflerine binaen gönüllü olarak mahkemeye katılmıştır.

  bu tür gelişmeler işitince umudum daha da yeşeriyor. fırat yılmaz ölmeden önce de bir dava uğruna ter döküyordu. fırat yılmaz öldü; davaları halen sürüyor. her yönden sürüyor. davası her yönden sürecek.

 • Ustad , siyasi dava veya sag sol degil pkklilar tarafindan universitesini savunurken sehit edildi burda sacma sapan yazilar yazma . sag sol davasi demissin bu cocuk sagciysa butun solcular pkkli senin mantigina gore

 • Ve yine Atsız diyor ki;
  Sızlasa da gönüller düşenlerin yasından
  Koşar adım gitmeli onların arkasından.

 • bunca ölmesi gereken it oğlu it varken neden bu vatan evladı öldü diye hayıflandığım koca yürekli çocuk.
  not: eksileri basanların kim olduğunu hepimiz biliyoruz dimi gençler?

 • hdp'li köpek döllerinin entry'lerini tek tek eksilediği başlık.

 • tekrar tekrar allah rahmet eylesin şehidimize.

 • Ege üniversitesinde çıkan üniversite olaylarında katledilen, milliyetçi öğrenci.

 • Tini Şad yurdu uçmağ olsun.

  1
 • "merak etme Fırat'ım elbet öcün alınacak"

 • dünya görüşüm kendisiyle uyuşmasa da bir ana evladıdır. keşke olmasaydı..

  2
 • Değil unutanın
  Acısı hafifleynin kanı kurusun

 • Ülkü ocakları üniversite sorumlusu olarak ırkçılık değil milliyetçilik yaptı mensup olduğu teşkilat bir defa ırkçı değil.

  Irkçılık toplumun kötü,yanlış olarak nitelendirdiği gibi bir fikir değil kendi ırkının töresine göre yaşamak,gelenek göreneklerini yaşatmak,ırkının tarihine sahip çıkıp onu bilmek vs. Vasıflara sahip bulunmak ülküsüdür Diğer tüm ırkları düşman belleyip yokoluşlarını arzu etmek değil.

  asıl fırat çakıroğlunun ölümüne sebep olanlar sizin yanlış tabrinizle 'ırkçıdır' egede amcaoğlum olayın olduğu fakültede okuyor pkklılar daha olaylar olmadan 2-3 aydır okula tesisat bağlayıp bangır bangır pkk marşları çalarak milletin okuma hakkını elinden çalarak tamamen izinsiz stand açıp bildiri dağıtarak güvenliğin olmadığı kampüste kendilerinden olmayanları tek bulunca ölesiye dövmüşlerdir.

 • Siyasi duruşlarımız farklı olsa da hiç kimse gibi ölümü haketmeyen bi insandır (öğrencidir)

 • "Öğrenci"dir. Irkçı filan da değildir. Ülkücüdür. Üniversitelerde yine kendine "öğrenci" diyen, daha geçenlerde inönü Üniversitesi'nde öğrencilerin üzerine el yapımı bomba atan, Ankara Üniversitesi'nde apo posteri açan, Odtü'de terör estiren, daha 2 yıl kadar önce Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde öğrencilere çivili sopalarla saldıran orospu çocuklarına karşı bir duruş sergileyen yiğit bir "öğrenci"dir. O orospu çocuklarından bir mahlukat tarafından katledilmiştir. Ailesi CHP'lidir, oğullarının da arkasında durmaktadırlar.

 • http://galeri.omusozluk.com/k/2016/ + fırat çakıroğlu Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU'nun katili;Hırt kansız; nurullah semo,
  dün duruşma da, üniter yapıya saygısı olan bir vatansever olduğunu söyledi.Bugün ise, Fırat'ın şehit olduğu anlar anlatılırken,gülümsemesi üzerine mahkeme salonu karıştı.
  işte bu ve bunun gibi soyu bozuk,kansız hırt sürüsü bu memlekette hala konuşturuluyor ise,gülmesini bırak nefes almasına dahi izin veriliyor ise; o çok savunduğunuz demokrasi yüzünden...

galeri (3)

hayattan emekli
2016-01-07 12:31:36
missisipi
2015-12-05 13:24:14
atsiz
2016-01-08 01:29:33

bizi takip edin

omü sözlük © 2015


birtakım şeyler: iletişim - - -