eskişehir'de 30 kolektifin bir akp'li genci sıkıştırması

 • 30 tane esrarkeş müptezelin bir akp liye had bildirmesidir!

  Bu çukur zihniyetin mensuplarında yürek denen olay yoktur. Burdaki arkadaşın ak partili ya da ülkücü olması benim için farketmez. Eleştirdiğim nokta 30 kişi akbaba gibi bir kişinin etrafına üşüşüp birde bunu kahramanlık gibi göstermeleridir.

  http://youtu.be/S6apl4ok_Pk

 • şovdan başka birşey değil.

 • Kampüsün orta yerinde gelip de bir öğrenciyi alenen tehdit eden bu veledi zina güruhu o okulda barındıran rektörünün de, dekanının da, güvenlik görevlilerinin de ta gözüne kulağına sokayım.

 • ortalik karisik zaten birazda biz el atalim diyen guruhun eseridir. kavgada bile bir usul vardir. edep ya hu !

  3
 • bir akpli gencin onlarca solcu genç tarafından sıkıştırılması olayıdır.

  erken not: solcu oldukları çıkarımına vardım. yanlış anlaşılmasın.

  şimdi arkadaşlar, videoyu izlerseniz eğer solcu gençlerin akpli gence karşı olan yaklaşımını görürsünüz. birazdan söyleyeceklerimi akp lehine algılayacak olanlar olacaktır, olmasınlar.
  on tane koca adam, bir kişiyi köşeye sıkıştırıyorsun, "biz seni burada dövebilirdik ama seni uyarıyoruz" diyeceksin ama her türlü kabadayılığı yapacaksın, "elini indir!" , "o kafanı mafanı çekme öyle!" , "indir lan elini!" diye bağıracaksın ama bunun adı "insan gibi uyarmak" olacak öyle mi? hassiktir ordan. akpli elemanı kesinlikle savunmuyorum, ali ismail'in resminin üzerine yazılanları da tasvip etmiyorum elbette. ama böyle uyarı olmaz. eğer böyle uyarırsın, o kızdığın akp seçmeninden hiçbir farkın kalmaz. kabadayı mısın amk sen? "gonnuşma lan gonnuşma" diyerek insanca uyarı mı yapılır amk? dövseydiniz bu kadar sinirlenmezdim. herkes memlekette allah oldu başımıza. ali ismail için üzülenler bir tek bunlar sanki amk. bir boku da sahiplenmeyiverin. kimse hiçbir şeyi sahiplenmesin. bir acıyı da hep beraber yaşayalım. ne yozlaşmış kafalar göreceğiz daha...

  edit: saydın mı lan?

 • (bkz: alayı mal)
  erkek olduğunu sanan andavallar. bu herifler hangi üniversite anlamadım ama beyinlerinde hasar olmalı. sırf şunların yaptıkları yüzünden o çocuğun tarafını tutacak yüzlerce kişi olacaktır başta ben. allah rahmet eylesin ali ismail korkmaz'ı tanımam etmem arkasından küfür de etmem yorumda yapmam. karambole mi geldi nasıl oldu orası meçhul.
  meçhulde size ne oluyor lan pezevenkler siz kimsiniz don kişot musunuz robin hood musunuz neyin kafası bu.
  ölmüş gitmiş adam, siyasi emellere alet etmenin mânâsı ne. şimdi bu herifler solu savunacak bana özgürlükten bahsedecek sonra da oy verin diyecek.

  ayrıca şu erkekliği buralarda da görmek isteriz, hadi bu ak partiden başka gençlik kuruluşları da var gelsinler bakalım o eli indir kaldır nasıl oluyor.

  gerçi bunları adam yerine koymamak lâzım, sonra bir bok sanacaklar kendilerini. valla ben açıkçası üniversitelerdeki kollektif yapılanmasına karşıyım bu mallar ak partinin ekmeğine yağ sürmekten başka bir bok yemiyorlar.
  hadi bakalım.

 • Adamlık mı bu ? Her ne olursa olsun o kadar kişiyle 1 kişinin üstüne gidilmez sonuçta kalabalıkta konuşanı tenhada da görmek lazım

  3
 • Ali ismail Korkmaz portresini karalamışsın diye 1 öğrenciyi tehdit eden bu şeref yoksunları daha dün Ege Üniversitesi'nde Fırat Çakıroğlu'nu öldüren insanlardan bazıları. Hacettepe Üniversitesi'nde palalarla 4 öğrenciyi hastanelik edenler yine bunlar. Yeni gelenlerimiz bilmez belki, bundan birkaç yıl önce Eğitim Fakültesi A Blok kantinine pusup da polis bıçaklayanlar yine bunlardı. Geçen günlerdeki olaylarda yine bindirildikleri görevlilerde, tramvayda kürdistan marşı söyleyenler de bunlardı. Malum üniversitelerin koridorlarına "pkk burada" yazan da yine bunlardı. Bunlar öğrenci olmak dışında her haltı yiyen pislikler.

 • bakın, bu adamlara sorsanız ki, "nasıl bir dünya ütopyasına sahipsiniz?", size derler ki; herkes özgür, herkes eşit olmalı. teoride herkes özgürlüğü ister. yapılan şu eyleme baktığınızda ise, kendilerine kolektif diyen bu güruhun, özgürlüklere verdiği önemi çok net bir şekilde görebilirsiniz. yani diyorlar ki; "bizim istediğimiz kadar özgür olabilirsiniz. sizin fikirleriniz -bize göre- zehirli ise, fikirlerinizin içerisinde bulunduğu beyinlerinizi bile üniversitelere sokamazsınız!"

  şu videoyu izleyince aklıma sovyetler, kuzey kore, çin, küba, venezuela örnekleri geliyor. kolektiflerin özgürlüğü ne kadar güzel değil mi sayın yazar arkadaşlarım?

  2
 • Bunlara sorsan biz özgürlükçüyüz derler, ne oldukları videoda açık ve net ortada... 20 kişi güya medeni bi şekilde konuşuyorlar. Hadi ordan...

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -