erkeklerin neden abazan oldukları

 • Anlamlandıramadığım "şey"

  Hayır yani kadınların cinsel ilişkiden erkeklerden hemen hemen iki katı kadar daha fazla zevk aldığı bilimsel olarak kabul edilmiş bir gerçek. Buna rağmen erkekler ısrarla bir yerden bir partner bulup öyle takılmanın peşinde. Yani kadınlar bu kadar uğraşmıyor da neden erkeklerin iki amacından biri seks?

 • şu sözlükte tüm cinsel içerikli başlıkların sahibi hep kızlar

 • evet şimdi insanı ikiye bölen bir başka başlıktır

  5
 • (bkz: irade) gücü kadınlarda kat kat yüksektir erkeklere nazaran ayrıca erkek vücudu üretilen protein i ister istemez dışarı atma eğilimindedir sen yapmazsan vücut yavaş yavaş kendi yapar genelde kendileri tercih ettiği için bu gereksinimlerini ister masturbasyon ister diğer yolla atmak istediğinden ve birazda günümüzde utanma seviyesi oldukça düştüğünden bu tür sonuçlarla karşılaşıp genelleme yapılmaktadır

  1
 • dünyadakı en tehlıkelı işleri yapabılme , adrenalın , üreme , adam dövme vb. butun herşeyı buna borcluyuzda o yuzden C19H28O2.

  yanı söylemesı bıle şaşalı olan testeron.

  1
 • Kizlarin verici durumda olmasi ve erkeklerde alan erkeklerden duydukları şeyleri neden bende Yapmaya yayımı ki deyip verici peşine düşmek mesela oda arkadaşım hergün bir vericiler ile evde veri alışverişi yapıyor vdeo çekiyor

  1
 • Tamamen kızlarımızın yetiştirilmesiye alakalı olduğuna inandığım durum. Bu abazan addedilen adamın vaktinde kızı olacak. Onu öyle aptalca yetiştirecek ki kızının dönemindeki abazanları yaratmış olacak. Bir önceki neslin erkekleri aslında benim suçlu bulduğum.

  1
 • çünkü etrafınızda gördüğünüz erkeklerin ergenliğe giriş esnasında rüyalanma diye tabire edilen orgazm tipini yaşamamış olma ihtimali yoktur. bunu üzerine masturb. vs artar ve erkek , şehvet i sık sık tadar , bi süre sonra vazgeçilmezi haline gelebilir .yani erkekler şehvetin tadını zevkini bilirler.ama kızlar bu histen çoğunlukla mahrumdur. orospu olan kız da bu zevke ermiş , bunun sıklıkla yaşanması hissedilmesi gerektiğini düşünen insandır.sokakta 10 kız çevirin , daha önce hangisi masturbasyon yapmıstır süpheli. eğer yapmış olsaydı belki o da orosbu olucaktı ?? bu bi gerçek. oysa erkek bireyler üzerinde yaptığınz test bunun tam tersi oranla sonuçlanır ( yapmamış olanı nadir bulursunuz.)

  1
 • doğa çok adaletsiz; kadınların kendini tatmin edebileceği hemen her şey evrimleşmiş durumda, salatalık, patlıcan, muz, havuç, pırasa... erkeklere göre malum yerden başka bir şey yok, bardağın içine sünger koyanlar mı? dersin
  doktor eldivenlerini gerdirip bardağın üstüne yerleştirip 5 parmaktan birine denk getirmeye çalışanlar mı? dersin(günümüz şişme bebeklerin ilkel hali)
  -eskiden minderli koltuklar vardı tabi öyle bir dert yokmuş, artık mobilyadaki koltuk-kanepe döşemelerindeki değişen modanın getirdiği çaresizlik mi dersiniz? ... bilemem artık,
  -doğa çok adaletsiz, nolurdu? karnabahar, kelem, kara lahana-pancar , karpuz, kavun erkekler için evrimleşseydi
  dip not: tıpçılar artık taktıkları eldivene daha farklı gözle bakacaklardır eminim

  1
 • babana sormalı bence diyerek ekşiye selam:)

  1
 • Sadece erkeklere indirgenmemesi gereken durum.

  insanlık abaza aslında. Çünkü cinsellik ve seks insanlığa verilmiş en büyük haz kaynağı. Bu eski tarihlerden beri böyleydi. Cinsellik ne zaman belli toplumlarda tabu haline getirildi, kadın baskıya alındı, sindirildi, işte ondan sonra problemler çıktı ve etki tepki meselesi erkekler tecavüze yönelen bireyler haline geldiler. Tabi konunun özü aslında bu kadar kısa değil, anlatmaya kalksam sosyolojik yönden buralar taşar. Fakat konu aslında hep tabulara çıkıyor. Dışarıda hanımefendi görünüp yatakta ''ben 5 posta bile atarım'' diyen adamın iliğine kadar sömüren kadınlar tanıdım ben. Yani bekaret, ifşa edilme, duyguların istismar edilmesi gibi problemler olmasa kadınların da erkeklerden farkı olmazdı, hele de Türk kadınlarının. Erkeğiyle kadınıyla sekse düşkün bir toplumuz çünkü, kadınlar sadece kamufle olmuş vaziyetteler, o kadar. Kadınların içe kapanması, cinsellikten uzaklaşması erkekleri daha da aç bir hale getiriyor, cinsel kıtlık yaşatıyor, olayın sadece erkeklere indirgenmesinin en büyük sebebi bu aslında, yoksa çok cici varlıklarız bak vallaha.

  1
 • insanın var olması biraz da bununla alakalı değil mi? Yani insanlar, doğar,büyür, seks yapar. Abazanlık olarak nitelemezsek doğal bi istek. Bunu karşılıksız bırakan kadınların suçudur sonuç olarak yani...

 • kızlar değil sanki mk karşı cinsi arzulamak mı garip arzulamamak mı medeni bir şekilde beğendiği kıza yanaşıyosa kime ne mk

  1
 • meslek lisesi, mühendislik okumuştur/okuyordur.

 • id ego ve süperego kavramları ile bunu açıklayacak olursak id, zevk temelli bir istekler ve aşırı ısrarcı temel enerjinin çıkış noktasıdır. Temel ve en ilkel benliktir. Ana kaynağı cinsellik, açlık gibi ihtiyaçların en bencilce doyurulmasıdır.

  yani bu durumda erkeklerin id'si kızlarınkine oranla daha baskındır ve kızların aksine bodoslama bu ihtiyaçları karşılamak istedikleri için erkeklerin abazan duruma düşme sebebi bu yüzdendir.

  1
 • Ülkemizdeki din sebebiyle cinselliğin tabu olarak kabul görmesidir. içinde saklarsan bir süre sonra tutamaz hale gelirsin. Bu yüzden tecavüz olaylarının çoğu dindar ve/veya cahiller tarafından yapılıyor. Eğitim seviyesi de bunun nedenı olabilir. Bakış açısına göre farklı nedenler bulabiliriz.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -