muhsin yazıcıoğlu

 • Adam gibi adamdı. Yiğit adamdı. Başı dik adamdı. Onurlu adamdı. Vatanperver adamdı. Yürekli adamdı.

  Edit: Aşağıdaki Takunyalı laf etmiş katil diye. Bugün savundukları dallamalar dün Sivas'ta Madımak'ı ateşe verdiğinde içeridekileri kurtaranlar Muhsin Başkan'ın Alperenler'iydi. Sığındıkları yer de Muhsin Başkan'ın Büyük Birlik Partisi'ydi. "Bizi Alperenler kurtardı" diyen de bizzat Arif Sağ'dı. Bahçelievler'de olan olayın faillerinin kim olduğunu da cümle alem bilmekte. Muhsin Yazıcıoğlu'nun adı da tek yerde geçmemekte. Bununla beraber Çatlı'nın da eline sağlık. Bugün gebertemedikleri üniversitelerde Apo posteri açıyor, komite odaları oluşturuyor, duvarlara pkk lehine sloganlar yazıyor, öğrencileri katlediyor, hocaları tehdit ediyor. Soktuğumun birkaç apocusuna üzülenin de bir parmak arası terlik sevdalısı Özalcı olduğunu görmek beni elbette şaşırtmadı. Barzanicilerin kürtçülere arka çıkması gayet normal. Orada öldürülenlere de "Ya onlar Tip'li ne kürtçüsü" filan diyenlerin alnını karışlarım. Perinçek'in de Aydınlıkçıların da ne bok olduğunu herkes biliyor. Bugün Vatan Partisinde Ulusalcı oldular ne hikmetse, Milliyetci Cephe oluşturmaya kalktılar, ama biz onların geçmişte de bugünde de ne bok olduklarını biliyoruz.

  Edit2: Yine aşağıda "ölünce kıymete bindi" gibi laflar eden bir cinsi kırık kardeşim için yeni bir düzenleme yapıyorum.
  1. Muhsin Yazıcıoğlu partiden kovulmamıştır, kendisi partinin "islamcı" çizgiden ayrıldığını söyleyerek ayrılmıştır.

  2. "Muhsin Yazıcıoğlu'na en çok sallayanlar ülkücülerdi" demeden önce hiç yoksa çevrendeki ülkücülere -varsa tabi- Muhsin Başkan hakkında ne düşündüklerini bir sorsaydın keşke. Ne MHP içinden ne de Ülkü Ocakları'ndan -ki bir dönem başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'dur- aklı yerinde hiç bir milliyetçi Muhsin Başkan'a laf etmeyeceği gibi, tam tersine MHP'yi suçlarlar keşke izin vermeselerdi gitmesine diye.

  3.Hastalıklı islamcılık tanımını bilmediğim için tahmin yürüterek gideceğim. Muhsin Başkan Selefi/Vahabi kökten gelmiyor. Hadi islam için kafa keselim dememiş mesela. Bilmem o cemaatle bilmem bu tarikatla işi olmamış. Alperenlerden Ocaklarda tecavüze kalkışan da olmamış yani!
  Din tüccarlığı da yapmamış. Oligarkların kurmadığı birkaç partiden birisidir BBP. Muhsin Başkan da öz Anadolu çocuğudur. Bu toprakla yoğrulmuş insandır. Hastalıklı islamcılıktan dem vuracağınız çok adam var bu memlekette, fakat Yesevi'nin yolundan giden, gençlerine Alperen diyen bir Muhsin Yazıcıoğlu o adamlardan değildir.

  O adam gibi adamdır.

... tümü ...

dün en çok entry girenler

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -