football manager

 • oyunun crack'ini yaptıktan sonra, football manager 2016 serüvenime 3 gün önce başlamış olup, normal hayatımı tamamıyla sıfıra indirgemiş bulunmaktayım.

  ilk bir kaç dakika hangi takımı seçeceğim karmaşası arasında, yeni oyundur kaza kurşunu olmasın diyerek galatasarayı seçtim. fakat malum bildiğiniz üzere, ekonomi berbat halde. takım da olan 10 oyuncuyu gönderdim, zaten 10 tane oyuncuyu da benden önce ki teknik direktör olan denge dengeoğlu (swf) göndermişti. başladım baştan takım kurmaya, tabi bu noktada da football manager en iyi genç yetenekler listesinden yardım aldım. kalede muslera defansta semih ve koray, sağ bekte tarık sol bekte carole orta sahada selçuk ve şu yeni çocuk adı neydi, neyse önemli değil, sol açık da podolski sağ yasin orta da wesley forvet de buraktı. bir kaç tane genç transfer monte ettim. tolga ciğerci orta saha oynuyor, efsane... çocuk görev adamı yaşı 20-. kaan ayhan alması zor ama yine güzel bir delikanlı. defans, orta saha ve sağ bekte oynuyor. 1-2 yılda bonservisini 5e katlıyor. sinan kurt var bayern de çocuk doğuştan yetenek almak çok zor iş ama geleceğe büyük yatırım, bizim brumanın gol atan ve cesur versiyonu. bu kadro ile ilk yıl fenerbahçeyi geride bırakarak şampiyon oldum. nasıl oldum, zor oldum, ağzıma sıçıldı. o arada da şampiyonlar liginde çeyrek finalin kapısından döndüm, manchester ağzıma yüzüme verdi. sezon bitti işte.

  yeni sezon da ramon diye bir forvet aldım fluminenceden. yaşı 18. real madridden bir orta saha aldım martin diye o da 18-. bir de sağ bek aldım silvan wedber diye. kadronun yapı taşları düzeldi. sağ açık için de yasinden istediğim verimi alamadım her zaman, istikrar yok şerefsizde, anladım yani sonunda denge dengeoğlunu, Jack Grealish diye 20- bir adam aldım onu da oraya koydum, şimdi ligde birinciyiz. şampiyonlar liginde 1. olarak gruptan çıktık, juventus, portolu grupta 12 puan topladık. dedik aha 1. torbadayız, ne gelebilir ki dedik real madrid'i çektik. bahtıma sövdüm, şimdi de takımıma emperyalist güçler tecavüz peşinde, oyuncu gelişimini gören saldırıyor. abi gidin burak'a falan teklif yapın, adamlar yeni transferlere gözü dikiyor. burak'ı alın la nolur bokunuzu yiyim diyesim geliyor ama burak yine her maçta atıyor. anlamadım bu adamı.

  1
... tümü ...

dün en çok entry girenler

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -