efrahadam

 • sevgilisi olduğunu bildiğim halde onu aramak istemiştim ne bilim bana hep iyi gelirdi o. telefonu açtı hiç garipsemedi. normal konuştuk. anlattım ne olduysa. dinledi, bana moral vermeye çalıştı.

  nasıl anlatsam, sanki sevgilisi yokmuş. biz 5 yıllık sevgiliymişiz gibi konuştu.ilk baştaki kız geri gelmişti sanki.

  telefonu kapattık.hastane işleri, şehir dışına gidip gelmeler, işleri toparlama derken bi ay kadar telefonlaşmadık. o görüşme dışında. 

  bir ay sonra pat bi mesaj geldi.sevgilim konuştuğumuzu öğrendi, seni arayacaktır illaki sakın tartışmayın, kavga etmeyin. arkadaşız de ne olur falan dedi ama bildiğin yalvardı. 

  ve beklenen telefon geldi sonunda.çocuk beni aradı. iki saat sonra falan.sen benim sevgilimle konuşmuşsun gibisinden bişeyler söylüyo. kızında bana dedıği gibi biz arkadaşız falan dedim. yanlış anlaşılmasın bu korkmak değil liseden hemen sonra iş hayatına atıldığım için çevrem geniştir ama hiç istemedim kavga çıkmasını.

  neyse bu bana adımı falan sordu söyledim. güzel güzel konuştuk. kardeşim görúşmeni istemiyorum falan dedi tamam eyvallah dedik kapadık telefonu. 

  ertesi gün iş çıkışında yanımda çırağım var. bizim cafeye gidicez. 
  çalıştığımız yerden otoparka arabayı almaya gidiyoz. yolda bu çocuk yanında da zamanında kavga ettiğimiz mahallesinin abileri. 

  çağırdılar beni gittim. çocukla güzel güzel konuşuyoruz. neyse çocuk eyvallah kardeşim seni yanlış anlamışım demeye kalmadan bana arkadan sopayla güzel bi yerleştirdiler. paşa paşa dayağımızı yedik.

  yine eyvallah çektik. gerekli yerlere gerekli uyarılar yapıldı. bir iki hırpalandılar falan. (hızlı geçıyorum buraları) 

  tekrardan sen yoluna ben yoluma muhabbeti oldu.yapıcak bişey yok gömdük kalbimize sevgimizi. unuttun mu derseniz halen unutmadım. ama içimdeki aşk artık farkli bişeye dönüştü. inanın bunu anlatamıyorum.

  ve sonra, yakında olan bi olay. ayrılmışlar. kız benim fotograflarımı begenmeye başladı yine. özellikle eski fotoları begendi ona bi kolye almıştım. o kolyenin anlamını içeren bi kitap vardı o kitabı okumuştum paylaşım falan yaptım onları begenmiş. 

  en sonda iki gün önce beni aradı whatsapp tan açmadım. açamadım, içimden gelmedi... 

  okuyan arkadaşlara ilgisinden dolayı teşekkürlerimi sunarım...

  ve size bir sorum olucak; o kadar zaman sonra, ne yapılır ki ?

... tümü ...

dün en çok entry girenler

bizi takip edin

omü sözlük © 2015


birtakım şeyler: iletişim - - -