Çarşamba-samsun otobüsleri

 • ulan 20-21 yasinda bir bireyim, su otobusun muavinlerinde gördüğüm muameleyi daha önce hicbir yerde görmedim. sen gencsin diyerekten nerede duracagima nere oturup nerede kalkacagima benim yerime karar vermeler felan.

  paso varsa ulasim ucuzluyor, 5 lira iken 3 liraya dusuyor. paso sormak hakkin eyvallah da ulan para senin cebinden mi cikiyor pasoyu alip resim ile benim yuzumu karşılaştırmak, tarihleri incelemek, bu sen misin hic benzemiyorsun diye denetlemek nedir amk.

  küçüktür, dardir. ne otururken rahatsindir ne de ayakta giderken. zaten genellikle cok kalabalik olur ve sen gencsindir ya ayakta olursun he daim.

  hiz siniri midir nedir bir de oyle bir sıkıntımız var. heh derseniz o iyi bir sey iste kaza durumunda vs. yavas gitmen lehinize bir durum tamam derim haklisiniz da, inanin o otuz bilmem kac kilometre yolu tın tın tın tın gidince, ve zirt pirt durup yeniden kalkinca bitmek bilmiyor.

  sizden alınan paranin haddinden fazla olusuna hic girmeyeyim zaten. turk erkekleri bir araya gelince bir seyin ne kadar maliyeti oldugunu ve ne kadar kar getirdigin vs tartisir ya hani (bkz: cem yılmaz esprileri), bir gun oturduk tartistik bu konuyu ve inanin haddinin cok üstünde bir para alınıyor. ogrenci adamlariz allah askina, para sicmiyoruz burada, nereden kisabilirsek kar dye bakiyoruz olaylara ve siz gelmissiniz samsunda carsambaya gunluk 6 lira aliyorsunuz.

  not: farkli bir tarz denedim ve bir cok insanin derdini kelimelere dokmeye calistim. farkli sikayetleriniz varsa lutfeb bu baslikta devam ettirin.

  edit: begenmeyen bir kisi: benim kimligimi özellikle inceleyen muavin

... tümü ...

dün en çok entry girenler

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -