omü hikaye

 • ...

  Taabiii yaaaaaa... Leyla gibi dersleri takmayan, umursamaz, tembel bir kız dersi dinleyip okulu bitirmek için gelecek değildi ya, elbette ki hakkı için gelecekti.

  Leyla hocanın yüz ifadesini görmeyi merakla kapıda beklerken hakkı da onu izlemekteydi. "Geç otur bakalım" dedi hoca, ama bu son olsun diye de ekledi. Yüzünde rahatlama ifadesiyle ön sıralardan birine yöneldi leyla, tam oturacakken hakkıyla göz göze geldiler. Sırasına oturduğunda leylanın kalbi yerinden çıkacakmış gibi atıyordu, büyük bir hafifleme hissetti sanki iç organları uçup gitmiş 20 kilo vermişti. Hafifleyen vücuduna kalbi o kadar baskı yapıyordu ki akciğerleri 5000 tl lik müzik sistemiyle donatılmış apaçi arabasının dikiz aynası gibi titriyordu. Kendini sakinleştirip defterini çıkardı.

  Hakkı ise sabah apar topar çıkıp tarayamadığı saçını düşünüyordu. Sakallarını da iki haftadır kesmemişti ama nede olsa kızlar bundan hoşlanıyordu. Leyla gelmeden önce kurmaya başladığı hayallerine leyla geldikten sonra ona bakarak devam etti.
  ...

... tümü ...

dün en çok entry girenler

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -