sözlük formatı

 • Ufak bir sitemim olacak moderatör arkadaşlara. Şu entrylerimiz işte yazarlara cevap niteliğinde olduğu için kaldırılıyor.

  Ve bu durum can sıkmaya başladı çünkü çok büyük bir ironi icindesiniz ve cok gülünç durum.

  Şu sozlukte sadece birini örnek olarak veriyorum lolcu kiza milyon kez laf sokulmus gömülmüştur ama nedense her sayfa yeniledigimizde karsimiza en çok like almış entry olarak başta çıkar karisimiza.
  Yani siz gecmisteki hatalara formatı uygulayın da sıra bize gelsin yoksa böyle cok gülünç görünüyosunuz umarim anlamissinizdir.

  Edit: assagida bir mod arkadaş görevini birakiyormus kimse kimseye birşey kaybettirmedi sana o kurallari yasalari verenler önceden nerdeylermis o kadar sey yazılmış şimdi mi adelet gelir olmuş Anlam veremedim. begeniler yada baska seyler hiç umrumda değil eger suç arayacaksan bizde arama sana o kurallari verenlerde ara ya önceki hataları temizlesinler yada simdi böyle darbe yapar gibi formatçılık taslamasınlar. Ayrica kimse kimseyi yerinden görevinden etmek istemez bundan mutluda olmaz.

  Edit 2: kimse kural uyguluyor diye hedef olmuyor hadi benimkini sildin eyvallah tamam kural ulan sayfayi bi yeniliyoruz adam birine gommus en cok begenilen entry olarak karsimiza cikiyor o zamanda insan bunlar bizle dalgami geçiyor demeye basliyor haliyle ha geçmiş boy boy önümüze çıkarken simdikini de silmek pek makul degil.ikisini de silersin o zaman kimse böyle seyler de yazmaz.

  Edit 3 : kimse yalandan birsey dillendirmiyor sen burasi sözlük diye ahkam kesiyonda beyfendi içerik format falan diye ama ortada bir sorun varsa bu en başından duzeltilir iyi bizimkiler silinsin ha silinip silinmemsi degil mesela benimkini sildin tamam ulan karşıma çıkan bu ne bu niye duruyor burada. Onun için sözlük format diye ahkam kesme ortada hersey.

... tümü ...

dün en çok entry girenler

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -