duhan

 • Girilerinde dakika yerine dakka yazacak kadar umursamaz,tanım yapmayacak kadar üşengeç,birilerine cevap verecek kadar forumdaş bir 'yazar'.

 • tam bir zibidigonzalez

 • dün 31 entry girerek cenabet olan yazar.

  2
 • Ben öleştiri yapayım o zaman omü de geçen 7 yılın ardından kendini sözlükte kaybeden ben.

  1
 • kendisi moderatörlere uludağ sözlük'ün formatını incelemesini tavsiye buyurmuş. uludağ sözlük'te format moderasyondan ziyade mevcut yazarların entry ispiyonlamalarıyla yürür. hatta birçok interaktif sözlükte formata aykırı içerik bildirimi için sözlükteki yazar kitlesi içersinden kurulan gammaz ekipleri vardır. işler bu şekilde yürür. dakikada onlarca girdinin düştüğü sözlükleri moderatörler tek başlarına denetleyemez.

  omü sözlük, bir uludağ sözlük değil. henüz birinci yılını tamamlama aşamasında olan bir sözlük. içerik üretmekten ziyade sol frame'de belirli başlıklarla cebelleşen bir yazar kadrosuyla ancak ilerlediğini zannedersin. 3 adım ileri atsan, 5 adım geri atarsın. sözlüğün geçmişine bakarsan, bunu rahatlıkla görebilirsin.

  moderatörlerin yazarları şahsî kanaatleri doğrultusunda içerik üretmeye çalıştığını iddia etmesi düşüncesine, bazı yazarların da moderatörleri kendi kanaatleri doğrultusunda eğip bükmeye çabalamaları düşüncesini eklemesini isterim.

  bir ikinci tavsiyem de bizden çok daha fazla yazar toplayıp çok daha fazla içerik üretmesine rağmen topu tutmuş olan interaktif sözlükleri bir incelesin.

  cin olmadan adam çarpmaya kalkmasın.

  5

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -