dubstep

 • 2000lerin başında bir rivayete göre Finlandiya'da diğer bir rivayete göre ingiltere'de ortaya çıkan müzik türü. 2020lerde apaçi müziklerinin ülkemizde değer kaybetmesinden sonra nihai olarak ülkemizde yaygın bir dinleyici kitlesine sahip olacaktır. Pop müzik gibi basit bir uğraş değildir, yapımı oldukça zordur. Skrillex, Zomboy, Datsik, MUST DIE!, EH!DE, Protohype, Getter, Barely Alive, Flux Pavilion, Excision, 12th Planet, Borgore, xKore, Knife Party ve Doctor P gibi ünlü müzisyenler ve müzik grupları bu türde başarılı olan isimlerdir. Bu türün ilk örneğini Skream, 'Midnight Request Line ' adlı parçayla vermiştir.

  1
 • Borgore en beğendiğim temsilcisidir. Motivasyon etkisi yüksek bir müzik türüdür ve bu yüzden Spor yaparken veya savaş oyunları oynanırken kullanılması şiddetle tavsiyedir.

  1
 • çızırtılı çuzurtulu remixsimsi hareketli bir müzik işte fazlada şey etmemek lazım ayrıca bu tarz müzik dinleyenlere göre yıllardan beri gecehayatı dediğimiz ortamların vazgeçilmezi olan sokak jargonunda kop kop diye adlandırılan hareketli remix müziklere apaçi müziği olduğunu söylerler. bana kalırsa dinleyen dinlesin efendi gibi kimsenin sanat zevkine karışmam taki haddini aşmıyorsa.

  2
 • Sikimsonik bir müziğimsi tür

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -