çocuklarla girilen komik diyaloglar

 • 4 - 5 yaşlarında iki çocuk sokakta top oynamaktadır ve bunları gören futbol özürlü ben, bir iki figür gösterip çocukların hayranlığını kazanayım, sonra da tıpkı filmlerde olduğu gibi enerjik bi şekilde yoluma devam edeyim derken iyice sıçar haliyle. top yola kaçar. yüzde gülmekle ağlamak arası bir tebessüm, çocuklar sinirli:

  - naapıyosun lan sen.
  - kusura bakma dostum.
  - siktir git.
  - tamam.
  - göt..

  koşarak uzaklaştım ortamdan. korktuğumdan mı? asla.

  2
 • Sabah apartmandan çıkıyorum bir çocuk küçük baya. Iyi aksamlar dedi. Ay ama nasıl tatlı maşallah. Annesi vardı Günaydın de oğlum dedi Günaydın dedi. Günaydın dedim. Güzeldi ben böyle yolda gördüğüm çocuklara çikolata falan da vermek isterim aslında

  1
 • Abi ucundan alırlarsa geri kalanı nolcak, Çocuga cevap veremedim :)

  1
 • bir gün yine koşuyorum.

  üstümde her zamanki gibi termal koşucu taytım var. baktım bir velet yanımda koşmaya başladı. sonra götüme şaplak atıp kaçtı. ulan neyse dedim güldüm devam ettim koşuya.
  daha sonra yine geldi yanıma benimle koşmaya başladı. ben yine pek önemsemedim koşuya devam ettik birlikte bir süre. sonra yine şaplak attı kaçtı. bu sefer peşinden gittim.
  bir ara sokağa girdi ben de arkasından koşuyorum. en son genç-yaşlı kadınların olduğu, çamaşırların asıldığı, halıların yıkandığı, kalabalık bir sokağa daldı ve arkadaşlarının arasına karıştı.
  ben de sokağın ortasında çocuğa seslendim.

  dedim "sen ne yaptığını sanıyorsun, bu yaptığın çok ayıp" falan. demesin mi bana "abi götün çok güzel seni peşime inadına taktım şu mahalledeki kadınlar baksın da göt görsün" dedi.

  ulan dedim övünsem mi utansam mı? karışık duygular içersindeyken tüm kadınlar bana dönüp götüme bakmaya başladı.
  bir benimkine baktılar bir kendilerinkine.

  en sonunda onlar utanıp evlerine saklandılar. ben de gururlu bir şekilde çocuğun yanına gidip başını okşadım. tam sokaktan ayrılıyorum çocuk seslendi:

  "abi sen o göte dikkat et"
  dedi. o gün bu gündür ne squat çalışıyorum ne de o termal taytımı giyiyorum.

  şu çocuklar çok alem.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -