burç halife gökdeleninin belçika bayrağına bürünmesi

 • dubai'de bulunan burj khalifa adlı gökdelenin belçika bayrağına bürünmesi olayı.

  link

  arap götünü yalamaktan bıkmayan t*yyip bunları da görsün. hemen hemen 250 insan canlı bombalar ile öldü bu ülkede. hiçbir arap ülkesi bir taraflarına takmadı.

  şerefsiz köpekler tarihte de türklerin arkalarından onlarca defa bıçakladıkları gibi, şimdi de yanımızda değiller.

  6
 • türkiye de dahil olmak üzere dünyanın birçok yerinde binlerce müslüman katledilirken sesi çıkmayan bu arap'ların, ne kadar alçak ve vurdumduymaz bir toplum olduğunu tekrar bize göstermiştir.

  6
 • arapların ne kadar gücün yanında ve götünden korkan bir millet olduğunun başka bir ispatıdır.

  5
 • tez zamanda helak olmalarını dilediğim arapların son icraati. derdim belçika olmaları değil,ağababaları söz konusu olduğunda bizi siklememeleridir. hani din kardeşiydik nerdesiniz amına koyayım nerde göremiyoruz. inşallah o sikik petrolünüz tükenir de üzerinizden silindir gibi geçerler bizimkiler de hala bu embesil sürüsünü yalamanın peşinde 3 kuruş sıcak para akışı için.

  bu arapları günahım kadar sevmiyorum. ateist,budist,yahudi,hıristiyan,ineğe tapan kardeşlerim gelsin ama siz gelmeyin ulan ayılar.

 • Belçika'nın da Birleşik Arap Emirlikleri'nden biri olduğunu kesinleştirdiğim olay. Belki B.A.E, Benelüx ülkesidir ama ben bahsimi Belçika'nın bir arap emirliği olmasından yana oynuyorum.

  2
 • mesele arap götü, avrupalı götü yalamak falan değil. biraz diplomatik ve uluslar arası ilişkiler bilginiz olsun da, ona göre fikir yürütün. ırkçılık üzerinden olayı ele alırsanız, fikriniz de, tezleriniz de kazığın üzerine oturmaya mahkumdur. gökdelen üzerine yansıtılan bayrak silüeti ile verilen mesaj; "ışid'i ve terörü besleyen biz değiliz. biz bu üzücü olaylar karşısında sizin yanınızdayız." mesajı vermektir. türkiye'de bombalar patlarken, neden ayyıldızlı silüet yansıtılmadı? çünkü bizlerin gözünde bombaları patlatan dubai ya da bae gibi ülkeler değil; direkt ışid ve pkk gibi terör örgütleridir. dubai, bu hareketi ile terörün (ya da bu eylemin) finansörü biz değiliz demek istemiştir.

  başka bir perspektiften olayı ele alırsak; dubai, sıcak para, finans sektörü ve turizmden gelir elde eden bir ülke. (dubai'nin hala yeraltı zenginlikleri ile çarkını döndürdüğünü sanan salaklar için yazıyorum bunu.) yani demem o ki; dubai, paraya ve kendi topraklarına seyahat edecek insanlara mahkum. bundan dolayı da, "biz güvenli ve terörü desteklemeyen bir ülkeyiz." mesajı da veriliyor.

  aaaah benim omü sözlükte yazan yazar kardeşim. siz karneli ekmek kuyruklarında milliyetçilik-ırkçılık oynarken, biz global düşünüp, "nereden nasıl para kazanabiliriz ve istihdam oluşturabiliriz?" bunu düşünüyorduk.

 • arapların sandığımız gibi bizi sevmediklerinin,iki yüzlü olduğunun apaçık göstergesidir.yok öyleydi de böyleydi de ... geçin güzel kardeşim.açın gözünüzü.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -