bozkır'dan dünyaya avukat olmak

 • "Mehmet Gün, çocukluğundan bugüne uzanan çizgide, bir avukatın portresini sunmanın yanı sıra Türk hukukundan sıradışı manzaralar aktarıyor bizlere. Hayatın ve hukuk dünyasının tam içinden sesleniyor okuruna. Samimi, akıcı ve biraz da keskin bir dille..."
  Alıntıdır.

  Eğer avukat olmak isteyen var ise, okumasını tavsiye ederim. Samimi bir dili var kendilerinin ve başarılı bir avukat. Kitabı ben de elde edip okuyacağım. O zaman daha ayrıntılı bilgi verebilirim.

  1
 • avukat ve hukuk bürolarına özel hazırlanmış deyim yerindeyse avukat web sitesi diyebileceğimiz site ile hukuk büronuzu internet ortamına taşıyabilirsiniz. dünyanın herhangi bir yerinde günün herhangi bir vaktinde bir cep telefonu veya bir laptop yardımı ile ofisinize anında ulaşım imkanınız var. tamamen yerli altyapıyla oluşturulan site, çoklu dil altyapısı ile yurt dışındaki müvekkil kitlesine ulaşmanıza da olanak sağlar. müvekkillerinizin internet üzerinden güvenli ödeme yapmasını sağlayan e-tahsilat modülü de mevcuttur aynı zamanda. sitede müvekkilleriniz için dava takip paneli oluşturabilir ve müvekkillerinizi bu yöntemle dava ve diğer konular hakkında bilgilendirebilirsiniz. randevu ve takip sistemi ile müvekkilleriniz ile randevulaşabilir ve görüşmelerinizi ayarlayabilirsiniz. daha birçok farklı alanda site, işlerinizi oldukça kolaylaştırıyor.
  https://www.brunsia.com/

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -