berberden mutlu ayrılan erkek

 • iki saat anlatırsın şunu şöyle yap burayı böyle yap sakal şöyle olsun diye.
  tamam abi sen otur sıkıntı yok der.
  ama çıkarken hep aynı hüsran berber en iyi bildiği şekilde keser.
  mına kodumun berberleri!

  2
 • Saçları her ay düzenli üçe vurdugum için pek takmam ama saç uzatan arkadaşlar bu sorunu çok yaşarlar. Bi nevi mutlu ayrılan pek yoktur denilebilir. Siz anlatırsınız anlatırsınız, tamam cevabı gelir ama adam aynı şekilde kesmeye devam eder nedense.

  2
 • berberi ile iletişimi güçlü olan erkektir. nasıl tarif ettiysem öyle kesti şuana kadar, ayrıca değdirmiyor gayet mutlu ayrılıyorum.

  3
 • Bir türlu gerçekleştiremedigim eylem. berber çocukluk arkadaşım birde ama adama ne kadar soylersem soyleyeyım ben hallederim diyor sonuç olarak oda alıştı bu duruma bende.

  1
 • Yıllardır aynı berberde tıraş olan, istediği saç kesimini anlatabildiği berberi sonunda bulmuş erkektir.

  Benim bu. Yaklaşık 4 senedir aynı berberime saçımı kestiriyorum. 2012 ve 2013 senesinde saçlarım uzundu, omuzlarıma kadar iniyordu, vize ve final öncesi okuldan Samsun'a dönünce kırıkları aldırırdım o zamanlar. Sonradan saç dökülme problemlerimin artması ve artık alın çizgimin açılmasıyla uzun saçlara veda ettim, o zamandan beridir de ya hep 3 numaraya vururum, ya da yanları enseleri(bu bölgelerde dökülme problemi olmadığı ve çok hızlı uzadığı için) 2 numara yaptırır, tepeleri uzun bırakırım ki dolgun görünsün diye. Ne yazık ki erkek tipi saç dökülmem var ve enseler yanlar hariç sadece şakaklarda ve tepelerde mevcut. Ayrıca çok da güzel sakal tıraşı yapıyor benim berber, güzel şekil veriyor. Kendini sakalsız düşünemeyen, özel bakımını yapan uzun sakallı da bir adam olarak düzgün sakal kesen berber olması da benim için önemli. Yani ütopya değil aslında, yeter ki berbere bir şans verin.

 • acaba bir de bayan kuaförlerinde mi saçlarınızı kestirmeyi deneseniz? istediğiniz sonuç için bunu göze almalısınız.

  1
 • adamlar anlamıyor abi kendi kafasındakini yapıyor ısrarla adama önleri az uzun bırak yanları arkayı kısalt diyosun katolik rahiplerine çeviriyo pezeveng

 • Hiç bir berber istediğim gibi kesmiyordu, Son 1 yıldır berberim, ilkokul arkadaşım, ona: düzgün kesmezsen s.....m ananın a...ı, diyorum o da düzgün kesmeye özen gösteriyor, herkes de saç traşımı beğeniyor

 • Berberi iyidir ve kafa yapısını net iyi tanınış iyi traş tarif etmiş erkektir

 • Berber değdirmemiştir her ne kadar mümkün değilse bile.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -