asus

 • ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi. Dizüstü Bilgisayar, Anakart, Cep Telefonu, LCD Panel, Ekran Kartı gibi geniş bir üretim ağına sahip olan şirket özellikle son dönemde ürettiği dizüstü bilgisayarlar,oyun kasaları,cep telefonları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Kaliteyi, teknolojiyi ve sağlamlığı ön plana çıkarmayı amaçlayan şirket bunu sloganına da yansıtmış ve bu doğrultuda satış yapmaya devam etmektedir.Asus ismi, Yunan mitolojisine göre bilim ve sanatın ilham kaynağı olduğuna inanılan ve kanatlı bir at olan “Pegasus”un son dört harfinden gelmektedir. ASUS ürünleri, tüm yaşam biçimlerine, her ana ve her yere kusursuz biçimde uyum sağlayan üstün performans ve estetiği sunarak, teknolojinin sağlaması gereken en iyiyi temsil etmektedir.Telefon olarak zenfone 2 serileri ile büyük bir başarı sağlamıştır.Ayrıca donanım,performans ve fiyat bakımından en tercih edilen marka.(Şahsen 4 yıldır kullanmakta olduğum marka)

  Edit :Arada bu şekilde bilgiler vererek sözlüğün gelişimine katkı sağlamış olursunuz.

 • Kullandığım bütün cihazlarında ısınma problemi olan markadır.Fiyat performans ve malzeme kalitesi nedeniyle öne çıkar.Bilgisayar konusunda muadili lenovo'dan tasarım yönüyle zayıftır ancak kullanıcısına verdiği sürekli güncellemeler ve eski modellerin dahi arkasinda durması gerek telefon gerekse diğer ürettiği malzemelerde müşteri çekmede önemli rol oynar.

 • Şu anda elimde bulunan ve canavar gibi çalışan K555U model notebook bilgisayarın üreticisi olan Uzakdoğu firması. Laf aramızda bu firma ile ilgili şu ana kadar bir olumsuz duyum almadım. Bravo size Asus!

 • Zenphone 5 kullanıcısı olarak pilinden zerre memnun değilim.(yalan yok ucuzdu ama )

  N550jk kullanıcısı olarak ise neredeyse gayet memnunum.(soğutucum olmasa çok ısınıyor oyun oynarken, cizim yaparken)

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -