artık admin olma zamanımın gelmiş olması

 • ben iletirdim, lâkin ben de kendisiyle konuşmuyorum. daha doğrusu genellikle o benimle konuşur. benimle iletişime geçtiğinde iletirim.

  şahsen ben de artık ayakları yere basan bir admin beklentisindeyim. "ayakları yere basan" derken teşbihte bulunmuyorum, gerçekten ayakları yere basan bir admin arayışındayım. çünkü bizimkisi hep havada, bildiğin uçurtma amk.

  hele bir de bir şey işine gelmediğinde türbülansa giriyorum diyip iletişimi koparması yok mu, tünele giriyorum bahanesi misali...

  benim minimum beklentim olabildiğince yerde bulunacak bir admin profili üzerine, ama asıl beklentim underground bir admin profili üzerine açıkçası.

  kısacası revolusyona açığım.

  2
 • içimizde olan fetö tehlikesini bir kez daha gösteren başlık.

  1
 • devletle çalıştığımız için kadrolu yönetici ve personel alımlarımızda artık "güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç almak" maddesi var. bu sebepten süreçler uzayabiliyor. emniyetten evrakların gelmesi uzuyor çünkü. ama, teknik olarak emniyetin bir suçu yok. bizim birlikte çalıştığımız kurye şerefsiz. sürecin uzama sebebi bu.

  sizin gbt temiz çıktı. çok çok temiz, bu kadar temiz olması, yani bilemeyeceğim. ne yaptın anam, hayatında ikinci sayfa mı açtırdın nedir...

  neyse, ciddi olalım. zira burası ciddi bir müessese.

  bizce admin olmanızda bir sakınca yok. olabilirsiniz. lâkin devletle çalıştığımız için atamaları cumhurbaşkanlığı makamı yapıyor.

  bize kalsa, biz zaten herkesi admin yapacağız. lânet bürokrasi.

  not: beni de kayyum olarak atamışlardı buraya.

 • Bu kız admin olursa bende ceo olmak istiyorum.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -