adını bilmediğimiz filmleri ve şarkıları bulma sayfası

 • bu çalışmayı daha önce bir kaç facebook sayfası tarafından denendi başarılıda olacaktı, ancak bir arkadaşın daha önce izlediği porno filmin adını unutması ve bunu hatırlamak için sayfaya filmin detaylarını anlatması sonucu sayfa kapatıldı. biz de aynı şeyi yapabiliriz, omü sözlüğü kapatmak için değil adını hatırlayamadığımız film ve şarkıları hatırlamk için söylüyorum.

  2
 • sasha greyin oynadığı bir film vardı eve hırsız olarak giriyodu sonra bir cümbüş başlıyoduki sorma gitsin bana onu bulana herşeyimi veririm

  2
 • bi şarkı vardı sözlerini hatırlamıyorum müziğini de hatırlamıyorum yardım edin bulalım bu şarkıyı

 • sarki bi gezi programinda caliyordu filistin lubnan o civar bi yer. sarkida hatirladigim tek sey ene. boyle hareketli oturmaya mi geldik tarzi ama bir yandanda cok duygusal bir sarkiydi bulalim ltfn.

 • bir korku filmi vardı. macera meraklısı arkadaş grubu ormanımsı bir yerdeki esrarengiz bir eve gider. gruptan biri evin aşağı katı ya da bodrumundaki bir büyü kitabını kurcalamaya başlar ve böylece korkunçlu, bir yaratığı rahatsız edip, derin uykusundan uyandırmıştır. malum şekilde çoğunluk ölür. filmin sonlarına doğru gökten kanlı yağmur tarzı bir şey yağar.

  hatirlayan varsa mesaj atabilirse iyi olur

 • alexis texas'ın kel bir adamla çevirdiği bir film vardı. hatta bu kel adam alexis texas'ın evine postacı şeklinde geliyordu. alexis texas'ın ev baya kalabalıktı, sonra evde bir curcuna falan yaşanıyordu da, detayları tam olarak hatırlamıyorum. filmin adını bilen var mı?

  1
 • uzun zaman önce yabancı bir video klipte şişman bir adam ve yanında iki genç kız dans ediyorlardı.güzel bir müzikti.ama ismini öğrenememiştim.kimin şarkısı olduğunu bulabilseydim çok sevinirdim.

 • bi film vardı romantik bir filmdi tesadüfen bulmuştum bir adam iflas ediyor bir kızı var eşinden ayrı kadının yeni sevgilisi olduğu için kızı babasına yolluyor falan devamı yok izleyemedim elektrikler gitmişti o filmide daha bulamadım sonunu hala merak ediyorum

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -