8 yaşındaki kızını ilişkiye zorlayan anne

 • link haber linktedir. ülkenin iyice çivisi çıkmaya başlamıştır.

  2
 • kızını bu ilişkiye zorlayan anneyi geçtim yargıtay bu kararı nasıl verebilir ? bu işin hazırlık aşaması mı olur nası bi zihniyet nası bi vicdan bu. illa çocuğun başına bişey gelmesi hayatının kararması mı gerekiyor. ki öyle bişey bile olsa ona da iyi hal indirimi yapar bu gavatlar.

 • yanlış mı yazılmış 8 yaş, 8 yaş ne lan 8 yaş 8 yaş çocuk lan o neyin peşindesiniz bunu isteyen şerefsiz de olur diyen orospu da insanlıktan nasibini almamış söyleyecek söz bulamıyorum ya bu anneyle sevgilisinin başlarını bir birinin götüne sokacaksın öyle kalacaklar. bir birinin ağzına sıçsınlar. canımı sıktı ya habere bak sikim böyle ülkeyi yargısını insanını atasını 8 yaşındaki bebeyi sen nasıl ilişkiye zorlarsın senin annelik damarını sikim.

  1
 • bu ülkede insana verilen değerin git gide azaldığını hatta yok olduğunu görmekteyim. kanıtı da bu ve benzeri haberler.

  tanım: bana insanın bazen yeryüzünün en rezil mahluğu olduğunu düşündüren durum.

  2
 • Sözde anne olan varlıktır. Bu nasıl bir mide, nasıl vicdan, nasıl genişlik aklım almıyor. Henüz 8 yaşında bir çocuğa bu nasıl yapılır? Üstelik bunu yapan bir anne... üstelik bir anne bunu kendi evladına yapıyor... O çocuğun psikolojisi için alınması gerekiyor o kadının elinden.

  --- spoiler ---

  Eylemin “hazırlık aşamasında kaldığı ve teşebbüs aşamasına ulaşılmadığı” vurgulandı. Yargıtay Ceza Genel Kurulu da dairenin bu kararını onadı. Bu karar sonrası yeniden yapılacak yargılamada her iki sanık beraat edecek."

  --- spoiler ---

  Sevgilisiyle ilişkiye girsin diye çocuğa önce pornografik içerik izletip, çocuk razı gelmeyince darp etmiş bu kadın ve Bir de beraat edecekmiş. Hangisine kızsam bilmiyorum.

  2
 • bu tur ebeveynleri dar agacina asma vakti geldi de geciyor...

 • Kusura bakmayın biraz ağır olacaktır fakat; öyle annenin sülalesini sikmek gerekmektedir. Bunları herhangi bir yerinden asacaksın ki bu zihniyetini siktiğimin evlatları kaybolsun artık diyeceğim ve delireceğim olaydır.

  2

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -