8 mart 2016 omü r11 otobüsünde pkk marşı söylenmesi

 • 8 mart dünya kadınlar gününü bahane ederek r11'e binen birkaç tane fahişe tarafından gerçekleşmiş ve video'su sosyal medyaya düşmüştür:

  video linki

  atatürk şehri olarak lanse edilmiş ve ülkece bu onurlu sıfatla tanıtılmış bir şehir olan samsun'da da terör örgütü yandaşlığı yapan orospu çocuklarının olması gerçekten midemi bulandırıyor.

  video'yu izlerken resmen "içine ettiğimin otobüsüne günde 3-4 defa biniyorum ama bunlar neden bana denk gelmez ki" diye mırıldandım.

  bayrak yürüyüşü yapılmasına izin vermeyen bir rektörlük bu kahpenin fırlattığı mezopotamya eşeklerine ypg marşını söyletmeyi hangi akla hizmet ederek legal kılıyor anlamış değilim.

  yarın ilk olarak samsun il emniyet müdürlüğüne şikayet edip suç duyurusunda bulunacağım. bir terör örgütünün sözde marşının t.c. devletine bağlı bir eğitim kurumunda söylenerek açık bir şekilde terör örgütü propagandası yapılması, buz gibi suç teşkil etmektedir. o sustu, bu sustu ama biz susmayacağız. bizde sabır yok.

  hadi bakalım.

 • güzel. bize de eğlence çıktı o zaman.

  yarın çiftlik'in oralara gidecektim zaten. elimizden gelen ihbarımızı yapalım yeterli. bu potansiyel leşlere dokunmak bile virüs etkisi yaratır.

 • rezillikten de ötedir. emniyet yolu gözüktü.

 • tiplerinde meymenet bile yok şunlara bakar mısın ya.

  tanrı insanın içindeki pisliği nasıl da suratına vuruyor. madem elimizden kaçtılar, hukuktan da kaçamazlar herhalde. yarın ola hayrola.

 • cizre'de sur'da hewalleri teker teker fistanlarıyla beraber leş olurken bunlar burda biji miji diye havlıyor ya hahahaha

  bu üniversitede adalet denen bir şey varsa yarın yapacağım olan şikayet sonuç bulacaktır. aksi takdirde görün bakalım neler oluyor, görün bakalım eylem denen şey nasıl oluyor.

 • Kendi kendini imha eden grup olarak tarihe geçicek beyin fakirleri

 • Bu kadar orospu çocuğu hadi aynı r11 e bindi. Bir tane mi insan evladı yok lan koca otobüste bu hainlere haddini bildirecek. Şoför de mi bi sik anlamamış ulan hayret bişey

  Yazık vallahi yazık !

 • pkk marşı değildir, rojava marşıdır.

 • bacaklarını ayırıp s..... mi onları orda? benim ülkemde benim milletimin malı olan otobüste bölücü propagandası AQ fahişeleri sizi

 • hepsi de kafaları böcek gibi ezilmesi gereken müsvetteler

 • Bunlar böyle bagira bağıra anirabiliyorsa kusura bakmayın ama siz omu öğrencilerinin de bir hatası vardır bu işte.

  Biz sırf sarı kırmızı yeşil saç bandı taktı PKK dedi diye uç gün fakültede tatil ilan ettirmistik Olan biteni anlatmıyorum bile.. Sonraki yıllarda kafaları eğik geçtiler o mekanın önünden ne şarkısı turkusu memleketlerini bile ulu orta yerde soyleyemediler.
  Fırsat vermeyin arkadaşlar burası karadeniz üniversitesi unutturmayin.

 • her kürtçe marşa ''aha bu pkk'nın marşı yuuuu'' diyenleri görmemizi sağlayan eylem.pkk marşı cerxa soraşedir şuan müsait değilim videoyu baştan sona dinleyemedim ama cerxa soraşe olmadığına eminim rojava marşı gibi geldi bana.tabi erdoğanın ısrarla ypg terör örgütü dediği ülkede soruşturma açılması halinde okuldan atılmaları yüksek bir ihtimal

  edit: e beyin fukaralari bunu eksileyecek ne var çoğunuz marşın kime ait olduğunu bu enrtyde öğrendiniz tamam cahilsiniz bari size bilgi sunmaya çalışana saldirmayin nerde ambulans hani insanlık

 • ringde olsaydim zaten bu sesle ne dediklerini anlamazdim kurdistan deyince olaya anca vakif olurdum heralde. bence vatansever arkadaslar olarak toplanip istiklal marsi okuma, genclik marsi soyleme, yasamdan rektorluge bayrakla yurume(yemisim iznini kalabaligin onunde.kim durabilir?) tarzi eylemler yapabiliriz. fikir benden uygulama tum vatansever genclerden

 • ankara bombasını patlatan orospu çocuğu için taziye yapan ypg'li köpeklerin terörist olmadığını iddia eden sözlük yazarlarını da gördük ya, hele ki samsun gibi bir yerde.

  neyse, sizi moderasyona havale ediyorum.

 • Evet o ermeni dölleri sözde kadın haklarını savunduğu bahanesiyle pkk propagandası yapmaya çalışırken karşılarında yine bizi görüp altlarına kiloları kadar sıçan güruhtur. Kadın erkek farketmez it ittir,piç piçtir ve görüldükleri yerde başları ezilmedir. Omü'de pkkya geçit vermedik ve nefes aldığımız sürece de geçit vermeyeceğiz,nefesimiz her zaman enselerinde olacak.
  Devlete polise katil diyenler her ne hikmetse karşılarında bizleri görünce o katil dedikleri polisin arkasına saklanıp ve yine katil dedikleri devletin aracıyla kaçtılar. Bu lağım farelerini kadın hakları savunucusu diye görenlerin de o olmayan beyinlerine sokayım.
  Ve hala bu ermeni döllerini savunan ahmakları görüyorum ve onlara şunu söylüyorum;"katranı kaynatsan olmaz ki şeker,cinsini siktiğim cinsine çeker!"
  Evet küfür içerikli bir yazı olmuş olabilir ama bu orospu çocukları da küfredilmeden anlatılmıyor.

 • Samsun'a gelecek, okuyacak, ekmeğini suyunu tüketecek, sonra ne idüğü belirsiz bir marş okuyacak, yerin altını bombayla dolduracak, yıllarca yok ezildik ötekileştirildik deyip sağa sola saldıracak, ülkenin yarısını bizden koparacak, bayrağı ve istiklâli tanımayacak, askere polise sıkacak, carttan curttan eylem yapacak, çocukları yetim kadınları eşsiz anaları evlatsız bırakacak ve tüm bunlardan sonra doymadınız daha kana diyecekler.

  Yok ya, arkadaş bir düşün şu ülkenin yakasından yahu sizin tabiriniz ile hassikktir diyoruz efendim.
  Mümkünse sessizce siktir olup gidiniz.

  Ayrıca yazık bize trabzon'un toprağını öpeyim ben. Bu rahatlık da neyin nesi.

 • Neden bu kadar ciddiye alındığını çözemedim. Yani söylediği şarkıyla kalırlar sadece bir kürt devletinin kurulmasının mümkünatı yok. şarkı güzel olsa neyse, bi boka da benzemiyo

 • bu şerefsizleri de barındırın orda aferin

 • Kimse bunları sikmemiş mi?

 • Orospuslara bak sen kendilerini ne sanıyorlar ya fahişeler

 • Bizde çıkar istiklal marşı söyleriz hocam

  2

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -