8 haziran 2016 şehit düşen iki kadın polisimiz

 • Midyat saldırısında şehit olan 2 polisimizin bayan polis olduğu orataya çıktı.

  Şehit olan kadın polislerden Şerife Özden Sütcü'nün 6 aylık hamile olduğu ve 8 yıldır polis memurluğu yaptığı ortaya çıktı.

  Şehit olan polis memurlarından biri de Nefize Özsoy'un ise 4 yaşında bir çocugu olduğu ögrenildi.


  not: bugün 4 yaşındaki bir çocuk annesiz kaldı digeri ise daha doğmadan annesin karnında cennette vardı. bu nasıl bir hayinlik kalleşlik kahpeliktir ulan şerefsizler hamile kadın lan hamile.bu saldırıyı yapanların size destek verenlerin hepsinin 7 ceddinin de amk.

  ve bu ülkede artık kürtlüğü solculuğu övenlerin idol edinenlerinde beynine sokam siktirin gidin bu vatandan aklına soktuklarımın satılık köpekleri..

 • Şükürler olsun ki memlekette istikrar var. Mekanları cennet olsun.

  3
 • taziye mesajlarınız bile kin kusuyor. çözüm arıyorsanız önce şehitlere, ölülere saygılı olmayla başlayın. sonra da insalara saygılı olmayı deneyin.

 • yeri uçmağ olsun diye bırakılacak bir konu değil.
  sayılarla işim yok 1 kişiyi şehit vermek büyük bir savaş sebebidir. amına korum o terörün, öyle bir korkuturum ki benden de türkçü olurlar.

  insanlarımız ölüyor ulan! mekanı cennet olsun deyip unutuyorlar, unutturuyorlar. Öteki dünya tıpkı kader gibi Tanrının bildiği bir şeydir bizi ilglendirmez. ben bu hayata bakarım.

  biz bu dünyadaki hesaplaşmaya bakmak zorundayız. Güçlü türk ordusu Hukuk, adalet ve toplumun huzurunu sağlamak için göreve gelmelidir. Eee hukuk yok, adalet yok, huzur yok bunu sağlayacak kurumlar da bozulmuş durumda.

  Osmanlı devleti 18. yydan sonra tıpkı içinde bulunduğumuz durumdaydı, kabullenmiyordu. ama gerçeği görmek zorundasınız.

  yeteneksiz insanları iş başından alıp bu işi bilenler getirilmelidir.

  Her gün ölüyoruz. her gün kandırılıyoruz.
  bunu dediğimiz için de karaktersiz ilan ediliyoruz. Hayır bir karaktersiz varsa o da koltuğu ve çıkarları uğruna devlete zarar verenlerdir.

  1

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -