7 haziran 2016 vezneciler patlaması

 • istanbul vezneciler'de, celal ağa konağı oteli önünde çevik kuvvet aracının geçişi sırasında bombalı araçla saldırı düzenlendi. patlamada 7 polis öldu, 4 sivil hayatını kaybetti. saldırıda 3'ü ağır 36 kişi de yaralandı.

  1
 • Sabah saatlerinde veznecilerde polise yönelik gerçekleştirilen hain saldırı. Kayıplarımız var allah rahmet eylesin. Ramazan ayındayız ulan insafsızlar.

  1
 • 7 polisimiz şehid oldu 4 vatandaşımız hayatını kaybetti. 3'ü agır yaralı 36 vatandaşımız yaralı.

  edit:başlığı açan arkadaş polislerimize öldü vatandaşlarımıza ise hayatını kaybetti diyerek hitap etmiş. ulan sanki saldırıyı polis yaptı.bu yüzden entry girme geregi duydum.

  edit:altta kendini yazar sanan kişiciğe hitaben.bir halt bilmiyorsun sus konuşma. insanların konuşmalarına kelimelerine dikkat etmek lazım bir cümle bir kelime herseyi degiştirir.

  ve o adamın öyle ima etmesi benim zoruma gitti ki azıcık bazı görüşlü insanlar tanıyorsan bunlar devletimizi karalayan şahıslar ve yahut gazeteler vs vs onlarda bu cümleleri kullanıyor

  ve o doğuda canları pahasına savaşanlar sen sırf burda kıçının üstünde otur bana kalemşör yaz diye can verıyor güvenlik görevlilerimiz ve o yigitlere kımse ölü diyemez anladın ? bu bir avutmada degildir herkes meselenin tamamen bitmesini ister ama kimsede şehidlerimize ölü diyemez.

  begenmediysen eksile anladın mı daha geçen gün söyledim burda kaç tane insanız zaten kimse birbirine düşmesin böyle bir daha saçma sapan benim hakkımda entryler yazıpta benim vaktimide alma.

 • üstteki kalemşörün gereksiz entrysini barındıran başlıktır. ölen ölmüş, yaralılarsa yaralı. şehitlik tamam da şehit olunca yüreğimiz sızlamayacak mı? böyle mi avutalım kendimizi. kimse ölmedi çok şükür. ölü sayısı sıfır. ama herkes şehit. çok rahatladı içim şu an.

  1
 • saat 16.00 itibariyle Vezneciler'de 11 şehit vardır. 7'si polis 4'ü ise sivil şehit. Allah hepsinin ailesine sabırlar versin.

 • Terörün hiç bir kutsalının olmadığı bir saldırı. Ramazan ayında yapılması, sivillerin ölmesi, üniversitede eğitimin aksaması, namaz kılıncak Allah'ın evinin zarar görmesi...

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -