5 nisan 2016 sözlükte büyüyen tepkiler

 • 1. Başlarda sözlük formatı diye yırtınan yazarlarımız aynı başlık altına ikinci entrylerini girmeye başladılar.
  2. Pırıl pırıl entry ler "sözlük formatı" sebebiyle siliniyor. Abi sen kimsin? Sen yokken biz vardık.
  3. Sözlük artık birilerinin mali oldu. Tapu var mı tapu? Buraları bana yapsak?
  4. Birilerinin duyurulma hevesi hüsranla sonuçlandı. Demek ki yükselemiyormuşuz.
  5. Evet üniversite Sözlüğü, her şey var ama dozunda olmalı. Türbanlı başlık açacaksan bir tane aç hepsini yaz. Ben bunları ayrı ayrı başlıkta yazsam hoş olur mu? Ayrıca küfür. Küfür sevmem. Edene laf etmem ama dozunda. Tekrar ediyorum do zun da
  6. Sırf karşıt görüşlü diye birine engel olmayın sayın moderatorler. Özgür bir sözlük. O da görüş belirtmiş silme abi. Ille her entry de sizin dibinize mi düşelim?
  7. Zirve yaramadı bu sözlüğe belki ben gelmedim diye ama yaramadı hani.
  8. Ne olursa olsun bu Sözlüğün modları yazarlara iyi davranmak zorunda yazar giderse siyah nokta mi girecek entry?
  9. Artık herkese karşı eşit mesafede olalım. Yeter

 • Çoğu yazar birden çok kullanıcı kimliğine sahip. Hoş değil

 • sözlüğün daha var olma savaşı içinde olduğu...

  2
 • bugün sözlükte sadece iki entry sildim, onlar da siyah nokta nickli yazara ait. benim haricimde hepiniz format bildiğinize göre admin'e mesaj atın ve mod olmak istediğinizi söyleyin. ben de yazarlık günlerimi özledim. sizlerle uğraşmak durumunda değilim, böyle bir zorunluluğum yok zaten.

 • Sil tabi sil siyahnokta kimki zaten

 • Henüz göreve geleli iki gün olmasına rağmen bu olanların cidden beni üzmesi gerçeğidir.

  Ne kadar açık olur söyleyeceklerim bilmiyorum ama Neyi alıp veremedik, neyi paylaşamadık, ne yaşadık, ne sildik anlayamıyorum. Bir şeyler oluyor, isyanlar ediliyor, entryler siliniyor, yeni gelen modlara kızılıyor, vedalar oluyor falan ben olayı algılamaya çalışıyorum, sonra bakıyorum yeni bir tepki... Biriyle bir derdim var ve özellikle entrylerini siliyormuşum gibi hissettim cidden olmamasına rağmen.

  Nickaltı başlığıma yazılan kötü sözleri bile kaldırmamış bir insanım, bu kadar üstümüze gelinmesine anlam veremiyorum. En azından alışana kadar biraz daha anlayış beklerdim bilmiyorum kendine göre herkes muhakkak haklıdır.

  Ama lütfen arkadaşlar..

  3
 • neler olduğuna anlamaya çalıştığım gerçeklerdir.

  bir şeyler oluyor, olaylar olaylar mevzu çarşamba'ya dönüyor ortalık. Yeni gelen veya eskiden beri burada olan modlar olarak, formata uyup, gerektiği kadar esnek olup, o şekilde davranmaya çalışıyoruz. Yeni gelen modlar olarak biz de sizin gibi bu yeni duruma alışmaya çalışıyoruz. Fakat geldiğimizden beri veda etmeyen mi kaldı, isyan etmeyen mi kaldı?

  bir kısmınız ile muhabbetim az çok var, bir derdiniz varsa, Allah aşkına gelin söyleyin ki biz de bunu çözelim. Gelip de isyan etmenin ne anlamı var? Siz formatın ne olduğunu az buçuk biliyorsunuz, ben de biliyorum. Ben elimden geldiğince yanlış karar almamaya çalışıyorum ve emin olun ki ben aldığım iki karardan da alacak olduklarımdan da eminim. bu yüzden bu yazdıklarınıza üzülemiyorum bile. kusura bakmayın. tekrar söylüyorum, anlayışlı olmamız lazım birbirimize. Alışma sürecindeyiz, fakat birilerine hakaretler yağdırarak yanlışlarınızı örtmeye çalışmayın. bu sözüm, örtmeye çalışanlaradır.

  iyi geceler hepinize ve iyi yazmalar.

  edit: ayrıca insanlar önce kendinde aramazmış hatayı, hep başkalarına atmaya çalışırmış. biz birazcık da kendimize bakmalıyız. bunu yapamazsak, iftiracı olan diğer varlıklardan bir farkımız kalmaz bana göre. bu arada hepinize merhabalar

  3

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -