5 dakikada sözlükte yazar olmak

 • OMÜ sözlükteki ortalama yazar olma süresi. Yani insanlar çok kolay yazar olabiliyor ve bunuda heryerde böyle zannediyor. Yine ekşi sözlükten gireceğim. Yazar olmak aylar yıllar alabiliyor buda insanlara, zor ulaşılabilen birşey olduğunu değerinin bilinmesi gerektiğini öğretiyor. Ayrıca bu gecen sürede formatı çok daha iyi anlayabiliyorlar. Ve formata uymadıklarında Nasıl gammazlanıp uçurulabileceklerini iyi biliyorlar fakat burada kimsenin umrunda değil buda kaliteli işlerin önünü tıkıyor yani; eğer 1000 tane rastgele yazar olacağı yerde 50 tane Adam akıllı yazar olsa, ve bunu gören insanlar gerçekten kaliteli iş çıkıyor denip yazar olmaya daha çok emek verse daha iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü böyle giderse bırakın büyümeyi, yerinde bile sayamayız.

  7
 • haklı bir önerme. bundan sonra yazar alımları, en az 100 entry girişi yapıldıktan sonra ve modların ciddi kanaatlerinden sonra yapılsa, ne güzel olur. bu şekilde omü sözlük yazarlığı daha kıymetli ve değerli bir hal alır ve bu değer bilmek duygusu ile insanlar entry girerken daha dikkatli olur.

  3
 • Ya etmeyin eylemeyin daha yeni bir olusum bu dünya kadar rakibi var sen 100 entry girdirirsen adama adam ceker gider

 • (bkz: beş dakikada beşiktaş) lafını aklıma getiren bir başlıktır.

  bu öneriye katılıyorum fakat bu sözlük daha yeni bir oluşum olduğundan mütevellit, bu önerinin gerçekleşmesi için biraz daha zamana ihtiyacımız var gibi geliyor bana.

  1
 • Yazar değildir o yazar olsa duramaz anca yazarcıktır.

  1
 • nası ya ben yazarmıyım şu an

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -