46

 • akıl ve zihin sağlığı konusunda tedavi gören hastaların, kurtarılamaz derece de psikolojik problemler yaşadığını gösteren ve hatta yaptığı yada yapacağı suçları hafifleten akıl sağlığı raporu.

  ayrıca; erdal beşikçioğlu'nun başrolde oynayacağı türk yapımı breaking bad dizi formatı.

  2
 • 46 yok olan veya kısaca 46, star tv'de yayın hayatına başlayan psikoloji ve gerilim türü yeni bir türk dizisi. başrollerinde erdal beşikçioğlu, yasemin allen ve melis birkan; yönetmen koltuğunda ise serdar akar yer alıyor. dizinin senaristi ercan mehmet erdem, yapımcı firması ise nunova film şirketi.

  dizinin ilk bölümü için bakınız: startv.com / 46 yok olan

  3
 • erdal komserin oynadığı yeni bırekink bed çakması dizi. avrupai tarzda bir dizimiz oldu çoğşüğür.

 • Dizinin breaking bad\'le alakası yok sadece ana karakter kimya öğretmeni zaten uyarlama diye bi açıklama yapılmamış. Bilginize...

  2
 • erdal'ın karakterinin çok havada kaldığı genellikle kullanılan repliklerin ve bilimsel dersleri ile ilk okullu arkadaşlar için bilimsel kelimeler öğreniyoruz havasında geçen belgesel niteliği olan ve bunlara rağmen türk televizyon izleyicisi için yine de kaliteli olan çakma breaking bad.

  1
 • hakkında ağır eleştirilerde var ama bir o kadar da beğenen en azından bir kaç bölüm daha şans verilmesini isteyenlerde var.kadroyu görünce benim beklentim arttı bakalım ne çıkacak

  tanım: başrolünde Erdal baskanın olduğu ilk bölümünü birazdan izleyeceğim dizi.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -