28 mayıs 2016 şampiyonlar ligi finali

 • Avrupanın en büyüğünü belirleyecek finaldir ve Real Madrid ile Atletico Madrid arasında şu sıralar oynanmaktadır ve Trt 1 den canlı yayınlanmaktadır.
  Allahını seven defansa gelsin Real Madrid çok lızlı başladı.
  --- spoiler ---

  Ayrıca şuan bu maçı çok uç bir imkansızlık koşulları haricinde izlemeyip başka bir şey izleyen erkek yakında regl da olur

  --- spoiler ---

  3
 • gönlümden geçen atletico madrid'in kupayı alması açıkçası. sonuçta bu takım barcelona ve bayer münih'i eleyerek finale kaldı, alamazlarsa yazık yahu...

  2
 • Diego Simeone atletico madrid'in başına geldiginden beri alınabilecek bütün kupaları aldı. ispanya lig kupası, ispanya kral kupası, avrupa ligi kupası ve süper kupa. Sadece şampiyonlar ligi kaldı onu da almasını istiyorum. Barcelona ve bayern munich'i eleyip finalde kaybetmek kötü olur. Çeyrek finalden beri favorimdi.
  http://galeri.omusozluk.com/k/3637/ + 28 mayıs 2016 şampiyonlar ligi finali

  Haydi atletico!

  Edit: eger kupayı real madrid alırsa verin ramos'a götürsün evinin bi köşesine koysun. Önceki madrid finalinde de bunun yüzünden gitmişti kupa. Deminki yaptıgı hamleye ve attıgı gole de bakacak olursak baya istekli oynuyor.

  Edit2: carrasco sabaha kadar izlenir

  Edit3: kupayı kaldıran real madrid olmuştur.

  2
 • umarım ikinci yarı bir geri dönüş yaşar Atleticomuz bu yıl ilk defa yüzümüz güler final namına
  #AupaAtleti

  1
 • Atletico Madrid'in beraberliği bulduğu maç. 2 yıl önceki final aklıma geliyor da acaba bu defa atletico kendisinin uğradığı akıbeti reale yaşatır mı hep beraber göreceğiz.

 • madrid in en büyük takımının hangisi olduğunun belli olduğu maç. Penatılarda 5-4 kazanarak kupayı alan real madrid olmuştur.

  galeri (1)

  omsaui
  2016-05-28 22:33:21

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -