24 nisan 2016 trabzonspor vs fenerbahçe maçı

 • 89. Dakikaya kadar Fenerbahçe'nin 4-0 üstün götürdüğü maçta bir kendini bilmez sahaya atlayıp hakemi yumruklamaya başlamış, ardindan hakem maçı durdurup soyunma odasına girmiştir.

  Trabzonspor taraftarı'nın Futbol'un bir spor branşı olduğu ve sportmenlik hakkında zerre bilgisi yoktur.

  Şike davasının üzerinden 5 sene geçmesine rağmen ve Fenerbahçe'nin şike davasında aklanmasına rağmen işin ciddiyetinin hala farkında değiller.

  Trabzonspor hala ben ağayım ben paşayım hesabının peşinde ancak adamlar size 4 tane atmış? Maçı yöneten hakemin suçu ne? Eğer hakemle bir derdiniz yok ise derdiniz kimleyse gidin onunla halledin adamdan ne istiyorsunuz ?

  Ayrıca takımının durumu ortada güçlü olan yeniyor diye suçlu mu oluyor? Trabzonspor taraftarının yolu yol değil. Yazık.

  6
 • Oflu hocanın da tahminini doğru çıkaran maçtır.
  (bkz: oflu hocanın şifresi)

  Eğri oturup doğru konuşmak lazım. Trabzonspor kulüp ve taraftar olarak ne zaman zihniyeti düzeltir o zaman tekrar başarılı olur. Yoksa bu kafayla sittin sene bir yere varamazlar.

  1
 • ben fenerin yerinde olayım tenezzül edip gitmem trabzon'a zaten yeniyor her sene 3 puan da olmayı versin. bu takım taraftarı artık nefreti farklı boyutlara taşımaya başladı işin tadı çok kaçtı. hiç tasvip etmiyorum, feneri de sevmem ama yazık o insanlara bence artık trabzon'un nefreti lige fazla, aşağılarda oynasınlar.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -