17 mart 2016 sc braga vs fenerbahçe maçı

 • Hakem Fenerbahçe yı resmen ikiye katlamıştır . Hakemin katı olmasına aldırış etmeyen Fenerbahçe teknik direktörü tribüne zıplamıştır. Örümcek memet kürek kollarını nere soksun sayın bebek penaltı kesinlikle hatalıdır . caner erkin muazzam bir sol bek yalnız oldukça karaktersiz bir insan evladı . turu elleriyle Portekize bırakan Fenerbahçe taraftarına geçmiş olsun diyorum . derbide bölmek üzere .

  Edit:bravo collina
  Edit2: görsel (takma knki)
  http://galeri.omusozluk.com/k/3256/ + 17 mart 2016 sc braga vs fenerbahçe maçı

 • Evet dostlar maçı izleyenlerin hatta izlemeyip sosyal medyayı takip edenlerin de bileceği net bir gerçek. ivan Bebek adlı Hırvat hakem Uefa Avrupa Ligi son 16 rövanş maçında Fenerbahçe'yi ülkemizin tek temsilcisini adeta yerle bir eden kararlar vermektedir.
  Allah belanı versin hakem, geçmişini geleceğini... !

 • orospu çocuğu bir hakemin yönettiği maç.

 • fenerliler türk hakemlerine alıştılar duvar gibi geldi ivan. adam mis gibi maç yönetiyor lan. penaltıydı tabii. bir stoperin o gibi bir pozisyonda ellerini arkaya saklaması lazım hiç mi maç izlemezsiniz? ellerini önde bağlamakla olmaz o iş arkadan bağlayacak. spikerin gazına gelip boş boş analizlerde bulunuyorsunuz. penaltı pozisyonunda sarı verilmeyebilirdi belki bir tek orda şüphelerim var. mehmetten önce caner atılmalıydı zaten.
  sen süper lig'in amına koyarsan eyyamcılarınla, avrupada da senin böyle amına koyarlar orda hakem satın alamazsın.

 • Beni bilen bilir koyu bir Samsunspor'luyum ve öyle haybiden değil Harbiden. Bu maçla birlikte hem içerdeki hem de dışardaki orospu çocuklarını görmüş olduk, tebrikler Fenerbahçe, yenilmene üzülen şerefsizdir biz bu yapılanlara üzülüyoruz, Türke düşman kim varsa da sülalesinden geleceğine alayının mokoko

  5
 • kusura bakmayın teknik direktörde de var birazz aptallık 2-1 geridesin evet belki 10 kişi kalmış olabilirsin ama skoru değiştirebilecek oyuncuları neden çıkartılır anlam veremedim buna nani gibi diego gibi oyuncularını neden alırsın kadlec volkan şen almışsın oyuna sözde savunma yapacan. böle atarlar 4 tane bence tek sıkıntı hakemlerde değil oyun sistemi de arızalıydı 2-1 den sonra 10 kişiyle bile zorluyabilirlerdi ama yanlış yaptılarrr.öle böle geçmiş olsun fblilere bu kadronun yarı finali zorlaması gerekirdi.

  1
 • Hakemin ikinci yarıda çok kötü kararlar verdiği maç.

  ilk yarı neredeyse tüm kartlar ve kararlar doğruydu.
  Ancak ikinci yarı penaltıdan önce caner'in iki tane net sarı kartlık pozisyonlarını es geçti. Yine bir fenerbahçe'li oyuncunun kartını da es geçti o kimdi hatırlayamadım şuan.

  Ve en bariz hatası ise tabii ki kırmızı kart. O eli stoperler evet arkalarına alır ancak o eller önünde göğsünün üstündeyse ve hiçbir şekilde açık değilse, ayrıca top o kadar sert ve çok da uzaktan gelmiyorsa sen o pozisyona penaltı çalamazsın hele hele kart hiç gösteremezsin.

  Kart ve penaltı olmasa sabaha kadar 1-1 gidecek maçı hakem resmen braga'ya hediye etti.

  Bir galatasaray taraftarı olarak ben bile çileden çıktım beyefendiliğimi bozup ağır kelimeler kullandım.
  Yazık oldu gerçekten. Fenerbahçe'nin iç saha performansı sayesinde bu turnuvada en azından yarı final görebileceğini düşünüyordum.

  Sağlık olsun.

  4
 • Futbol bumerang gibidir kardeşim dalga geçersen galatasaray'la bi gün böyle gelir senide vurur.

 • yarınki spor sayfalarının muhtemelen şu başlıkla çıkmasına sebep olabilecek olayların döndüğü maç:
  (bkz: bebek yüzlü katil)

  5
 • ivan bebek adlı hırvat bir hakem tarafından katledilen maçtır. o hakeme kendi anlayacağı dilde bir kaç söz söylemek gerekir.
  (bkz: jebem ti materni picku)

 • Hakeminin bol bol beddua aldığı bir maçtır.
  Allah hakeme edilen bedduaların dönüşümünü edenlere yaşatmasın.. Belalar, beddualar, kısaca kötü sözler, döner dolaşır edeni bulurmuş.

  galeri (2)

  aylakkbakkal
  2016-03-18 01:28:52
  omsaui
  2016-03-18 01:14:37

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -