16 ocak 2017 ersan'ın çok yanlış anladığı olay

 • odamdan çıktım, kapıya doğru gidiyordum. o sırada evin ortak kullanım alanlarından biri olan salon bölümünde bulunan ersan bana seslendi ve nereye gittiğimi sordu. cevapladım.

  kendisine verdiğim cevapla birlikte (ki bu cevabın ne olduğunu hikâyenin sonunda anlayacaksınız, yoksa anlatının esansı kaçacaktır) az önce kanepenin üzerinde her zamanki gibi bir elini vücudunun ürolojik bölgesinde gezdirirken diğer eliyle de burnunu karıştırmakla meşgul olan ersan acayip bir şekilde fırladı yerinden. bizimki odasına doğru giderken "aga, beni de bekle, hazırlanıp geliyorum. ben gelmeden sakın çıkma!" dedi.

  ne kadar sürdü bilemiyorum ama epeyce bir vakit sürdü hazırlanması. sonunda çıktı odasından, dedi "hazırım"

  vay canına! baktım bizimki çekmiş bayramlıkları, gözlükleri atıp lenslerini takmış, saçlar desen faça, full-speed parfüm sıkmış, ten renginin parlaklığını hafif açmış... bu durumdan hiçbir şey anlamadım, ama zaten yeterince vakit kaybı yaşadığımızı düşünerekten bir şey de söylemedim. çıktık evden dışarı.

  yaklaşık 15 dk sonra türk-iş tramvay durağının oradaydık. ben markete gidip sigaramı aldım, marketten çıktım. ersan'a döndüm ve dedim "benim işim bitti yavrum, senin de bir işin yoksa artık eve dönebiliriz."

  bizimki bağırarak:

  - ne dönmesi aga, hani gelmedi ki daha. taşak mı ediyorsun benle amk!
  - yok da kim gelecek, kimi bekliyoruz?
  - sen bana marilyn monroe'yu almaya gidiyorum demedin mi aga, hani! nerede! gelmiyor mu?
  - ne marilyn monroe'su oğlum, ben marlboro'mu almaya gidiyorum dedim sana...

  1
 • Erotik hikayeyede konu olduk mk.Kendimden tiskindim bu nasıl hikaye.aq koyunu.

 • ne yazim olm, geçenlerde iletişime geçtiğimiz dünya dışı akıllı varlıkların süzme geri zekalı çıkmalarını mı yazayım, yoksa atatürk'ün manevi kızının torunuyum diye kandırıp yatağa attığın kemalist hatunu mu yazayım, ne yazayım...

  1

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -