13 mart 2016 mit'e kayyum atansın kampanyası

 • Bugün olan ve daha önce olan patlamalar göz önüne alındığında desteklediğim durumdur. Mit'in işi milleti fişlemek değildir kardeşim, 100 polisle gidip bankaya para yatıran, millete burs veren kişilere baskın yapmak değildir. Mit bu ülkenin en sağlam kurumu olması gerekirken bu ne vurdumduymazlıktır.
  #Mitekayyımatansın

 • bugunku patlamadan sonra ciddi ciddi dusunulmesi gereken konudur.

  4
 • valla kayyum atansın, kayyım, kaynım dayım artık her ne ise inanıyorum ki bunlardan daha iyi hizmet verecektir. he olmadı en azından "kayyum var ondan önleyemediler" deriz.

 • Çok değil 2 yıl önce Özel Kuvvetler, Suriye'deki karışıklıklar nedeni ile bölgede istihbarat toplayıp, gelen tehditleri imha etmek istemişti. AKP hükümeti bunun "MiT'in işi olduğunu söyleyip" görev değişikliliğine gitmemişti. Bu açıklamadan 3 ay sonra bölgedeki konsolosluğumuz ele geçirildi. Yine Özel Kuvvetler operasyon izni istedi, aynı şekilde reddedildi ve konsolosluk işini MiT'in çözmesi istendi fakat MiT aylarca uğraşmasına rağmen zar zor ikna ettiği IŞiD'ten rehineleri bile almaya gidemedi ve Özel Kuvvetler'den asker istedi. TSK, 9 gün önce uyardığı istihbarat Teşkilatı tarafından umursanmadı ve Ankara'daki saldırı gerçekleşti. Artık bazı kesimin anlaması lazım MiT, bölgede çürümüş bir yapıdır. ABD bile artık sınır ötesi istihbaratına, Özel Kuvvetlerini yollarken hükümet hala bu kıytırık ekipten yana. Suriye'de istihbaratı TSK sağlamalıdır ve gelen tehdide anında imha emri verilmelidir. Yoksa daha çok terör saldırısı yaşarız.

 • Kayyum da aynı zihniyete hizmet edecek, şartlar kötüleşecek her şey mevzunun başında bitiyor .

  2
 • Gerekli bir işlemdir. Katılıyor ve gönülden destekliyorum.

  Not: Az önce Mit'den bilgi geldi, Ankara'da dün patlama meydana gelmiş. istihbarat yetkilileri nerede patladığını araştırıyormuş, dedim Kızılay'da, oraya bakın.

  2

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -