11 nisan 2016 beşiktaş vs bursaspor maçı

 • kombinesi olan ya da olimpiyat maçlarına passolig ile giriş yapmış arkadaşlardan maça gidemeyecek olan varsa lütfen mesaj atsın, biletine kesinlikle talibim. passoligi bazı nedenlerden ötürü yeni çıkarabildim ve öncelikli taraflardan bana bilet kalmaz, hele karaborsadan bin-iki bin liraya gittiğini düşünürsek biletlerin... gidemeyecek olan mesaj atsın lütfen.

  tanım: vodafon arena'nın açılış maçıdır.

  2
 • Bursaspor'umuzun yemesini istediğim lakin pek zor bir ihtimal olan, bjk'nin ezeli düşmanlarından birisi olan Timsahla açılış yapması süper bir durum. Bursa Taraftarı alınsa Samsunsporlu olarak gidip takımımızı destekleyeceğim maçtır. Bildiğim kadarıyla burdan Samsunlu Kartallar grubu gidiyor kendileri de birebir tanıdığımız abimiz kardeşlerimizdir hayırlısı olsun ne diyelim

 • geçen sene iç saha deplasman bir sürü maça gittik ama kombineli önceliği yüzünden bilet alamıyorum. az önce baktım bitmek üzere. 8 nisanda takımı yalnız bırakmayanlar için ikinci öncelik satışları olacak ama biletin kalacağını düşünmüyorum. saçma bulduğum uygulama. geçen sene hiç maça gitmeyip bu sene kombine alan benden önce bilet alıyor. hani vefa. bu mu iç saha maçlarında stadı olmadığı halde her yerde desteklemeye giden taraftara ödül. üzülerek evde izlemek zorunda kalacağım maçtır.

 • hain şerefsiz adi emek hırsızları bu maçta da iş başında. kaçak yayın yapıyor şerefsizler. lütfen şu siteleri şikayet edelim.

  link

  link

  link

  link

  link


  ulan yayın da hiç donmuyor he. ne adi herif bunlar ya.

 • maçın başında polis şiddeti olmasına rağmen tarihi bir stat açılışı oldu. stat ''sık bakalım sık bakalım'' sloganlarıyla doldu taştı.

  beşiktaşımız biraz şaibeli bir maç kazansa da sorun yok. sonuçta şikeciler şampiyon olamadığı sürece şaibelere futbolda her zaman yer olmalıdır. zaten ülkemizde birisi şike yapacaksa o takım kartal olmalıdır. en çok kartal'a yakışıyor, çünkü en köklü kulüp beşiktaşkımız.

  şampiyonluk adım adım geliyor, şikeciler çıldırıyor.

  maçın geniş özeti link

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -