buralar hep dutluktu

 • buralara kurt inerdi. geçen seneden bahsediyorum. çok neşeliydik çok güzeldik. sonra noldu bu sözlüğe anlamadım(aslında biliyorum ama söylemeyeceğim) entry manyağı yazar grubumuz vardı hiç biri kalmadı. sebebi neydi ki?(söylemem dedim) belki kötü yönetim belki yönetilenler kötüydü. neyse 6 ay sonra ilk defa girdim sanırım. bu entryi üzülerek ve sözlüğün toz duman olduğunu söyleyerek bitiriyorum.

  Edit: zamanında çok denedik biz olmadı. Hangi entrylerim ne sebeplerle silindi ne kadar kavgalar döndü bilmediğiniz için tabii. Bize sadece söylenirsiniz diyenlere söylüyorum bunu.

  7
 • ilk başlarda iyi idi.Odaca 4 kişi sayfadan ayrılmazdık.Sonra yönetimim mi anlamadım soğudum.(simsar ında dediği gibi).Bilge kişi vardı,saykosu vardı,kafir kızımız vardı.Ne oldu bilmiyorum.Her gün girdiğim yer bir anda 3-4 ayda bir girer oldum.Oda nasıl gidiyor diye.Sayfaya girer girmez sadece 2 başlık olunca direk bu sayfada iş bitmiş dedim.Bana göre bu bence yönetimin uygulamaları olabilir.Yazım kuralları,imla gibi şeyleri düzeltme,entry silme gibi şeyler.Birazda son sınıf öğrencilerin mezun olmasıda olabilir.Neyse sağlıcakla kalın.Bu arada başörtülüye gıcık kapan bir kızımız vardı ne oldu bilmiyorum.Ses ver ey kafir:):)):

  2
 • o günleri görmek isterdik. evet.

  2
 • Bir söylem.

  Herkesin aynı şeyi söylemesi ama kimsenin söylediklerini uygulamaması... Zaten bunu diyenler yazsa sorun ettikleri şeyler de ortadan kalkacak lakin neden yazsınlar çünkü söylenmek bence de daha eğlenceli. Mesela aaah bee eskiden ne kavgalar ederdim şimdi kime uzun cavaplı göndermeli laf sokmalı entry giricem.....

  3
 • "omü sözlük" için söylendiyse eğer hala geçerli olan söz. buralara imar izni hala çıkmış değil.

  - Aaaa karadut mu şurdaki?..

  1
 • #110079 özetlemiş aslında. Herkes ediniyor ama kimse üstüne düşeni yapmıyor. Sonra yok efendim şöyleydi böyleydi.
  Ne bileyim bu tip söylemler bana çocuksu geliyor.

  1
 • sözlüğün dutluk olduğu o neşeli zamanlarda - hatta o günler o kadar neşeliydi ki sürekli birileri çeşitli sebeplerle sözlüğü bıraktığını söylediği veda başlıkları falan açıyordu - entry/başlık siliyor diye sözlüğün kendisine zindan edildiği bir de moderatör arkadaş vardı.

  efendime söyleyim, sözlüğü ideolojik tutumla yönetiyor diye hakkında atıp-tutup ortalığı ayağa kaldıranlar, en sonunda moderatörün sözlükten gitmesine neden oldular.

  fakat, görüldüğü üzere ne moderatörün sözlükten gitmesi özlenen eski günleri geri getirdi, ne de moderatörün gitmesine sebep olanlar sözlüğü arşa çıkardı.

  onun için tüm bu üzüntüler ve isyanlar...

  eee işte, etme bulma dünyasıdır. müstahaktır. zira, ne ekersen onu biçersin.

  1

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -